Global Sorunlar

Global Sorunların Birlikte Çözülmesi

DuPont'da, insanlığın karşılaştığı en büyük sorunların cevaplarının kapsamlı yenilikler yoluyla bulunabileceğine inanıyoruz.

Global Sorunların Çözülmesi

Global sorunları çözmek için yeni ve daha iyi yollar bulmak ve artan dünya nüfusunun gıda, enerji ve korunma ihtiyaçlarını karşılamak için, daha önce olduğundan daha fazla yerde daha fazla kişiyle birlikte çalışıyoruz.
Medyayı göster

Daha önce olduğundan daha fazla yerde daha fazla kişiyle birlikte çalışarak, global sorunları çözmek için yeni ve daha iyi yollar bulabilir ve artan dünya nüfusunun gıda, enerji ve korunma ihtiyaçlarını karşılayabiliriz.

DuPont'da en iyi şu şekilde çalışırız — diğerlerinin yanısıra, dünyanın en karmaşık sorunlarından bazıları üzerinde geniş bir yelpazeye sahip uzmanlık ve bilgi uygulaması yaparak.

BİRLİKTE DÜNYAYI BESLEYEBİLİRİZ.

Her yerdeki insanlar için yeterli, sağlıklı ve besleyici gıda sağlanması, insanlığın karşılaştığı en önemli sorunlardan biridir. Artan bir nüfusun ihtiyaçlarının karşılanmasına bu şekilde odaklanılması, gelişen ülkelerin kalkınmasına yardım edecek ve tüm dünyada ekonomik büyümeyi teşvik edecektir.

ENERJİ İÇİN BİRLİKTE GÜVENLİ BİR GELECEK OLUŞTURABİLİRİZ.

Enerji talebi artarken fosil yakıt kaynağı artmayacaktır. Artan bir nüfusla, mevcut kaynakları mümkün olduğunca verimli ve etkili kullanmamız ve aynı zamanda yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanmanın en iyi yollarını bulmamız gerekecektir. Bu dönüşümler, yeni sektörleri canlandıracak ve temiz ekonomiye güç verecektir.

BİRLİKTE EN ÖNEMLİ OLANI KORUYABİLİRİZ.

Artan global nüfus, insanlar ve çevre üzerinde artan baskı yaratır. Ayrıca dünya geliştikçe, insanlık hem yaşama hem de yaşadığımız dünyaya daha çok değer katar. Yaşamın ve eko-sistemin değerli olduğuna inanıyoruz ve bunları korumaya çalışıyoruz.