Tüm Endüstriler

 • icon_industry_landing_automotive

  Otomotiv

  Malzemelerimiz ve global geliştirme uzmanlarımızdan oluşan geniş ailemizin, otomotiv endüstrisinin emisyonları azaltmasına, yakıt ekonomisini, tasarımı, güvenliği geliştirmesine ve maliyetleri düşürmesine nasıl yardım edebildiğini görün.
 • icon_industry_landing_building

  Yapı ve İnşaat

  DuPont'da, gerçek dünya çözümleri oluşturan dinamik bilime odaklanıyoruz. Çünkü DuPont, Tyvek®, SentryGlas®, Corian® sert yüzeyler ve Kevlar® gibi güvendiğiniz markalarla yapı biliminin öncüsü durumundadır.
 • icon_industry_landing_electronics

  Elektronik

  DuPont, tüm şirket boyunca bilim ve teknoloji arasında bağlantı sağlayarak, elektronik ve ileri ekran malzemeleri alanında lider bir tedarikçi haline gelmiştir. DuPont, yarı iletken üretim ve ambalajlamaya yönelik malzemeler olarak seramik, esnek ve sert organik devre malzemelerini içeren geniş bir portföy sunmaktadır.
 • Enerji

  DuPont; inovasyonlarının bel kemiğini oluşturmak için 203 yıllık bilimi kullanmaktadır. DuPont bilimi; boruların aşınmasını önleyen kaplamalar, ışıktan elektrik oluşturan malzemeler, yanmayan transformatör yalıtımı ve tümüyle atık işleyen kimyasallar yaratmaktadır. DuPont, bilimi size müşteri memnuniyeti sağlar.
 • icon_industry_landing_food

  Gıda ve İçecek

  DuPont'da; gıda ve içecek endüstrisinde işe bilimi katıyoruz — böylece gıdanın besin değerini geliştiriyor, gıda güvenliğini sağlıyor ve artan nüfusu beslemek için akıllı, sürdürülebilir çözümler sunuyoruz.
 • icon_industry_landing_government

  Kamu Sektörü

  DuPont Hükümet ve Kamu Sektörü çözümleri, federal, eyalet ve yerel hükümet kurumlarının kendine özgü gerekliliklerini ele almaktadır—özellikle de yaşamın korunması ve acil durum tepkileri alanında.
 • icon_industry_landing_medical

  Sağlık ve Medikal

  Koruma Biliminin iki yüzyıl boyunca geliştiği DuPont'da, DuPont materyalleri veya DuPont materyallerinden yapılmış ambalajları içeren tıbbi ve farmasötik cihazlarla DuPont sağlık ürünlerinin, sağlık hizmetlerinin kalitesini artırdığını göreceksiniz.
 • icon_industry_landing_marine

  Denizcilik

  DuPont; her tür kruvazörü, yatı, yolcu gemisini ve feribotu inşa etmek, korumak ve onarmak için bilime dayalı çözümler sunmaktadır.
 • icon_industry_landing_mining

  Madencilik

  DuPont Madencilik ürünleri ve hizmetleri, maden çıkarılmasının, kişisel korunmanın, emniyetin ve daha fazlasının geliştirilmesine yardım eder. Oldukça aşındırıcı ve çürütücü olan katran, sıvı çimento ve tortuların işlenmesi ve taşınması, DuPont'un sunabileceği yeniliği ve teknolojiyi gerektirir.
 • icon_industry_landing_packaging

  Ambalaj ve Baskı

  DuPont'un ambalaj ham madde ürünleri ve teknolojisi, müşterilerimizin kaynak azaltma veya sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına yardım etmektedir, böylece daha az malzeme kullanarak daha fazlasını elde edebilirsiniz. Lüks ürün markaları ve gıda ve içeceklerden, sağlık ürünleri, ev gereçleri, oyuncaklar ve daha fazlasına kadar doğru ambalaj çözümü -- canlı grafiklerle -- büyük farklılık yaratır.
 • icon_industry_landing_plastics

  Plastikler

  Günümüzde tedarikçilerinizden sadece materyale değil, daha fazlasına ihtiyaç duyuyorsunuz. Bir projeyi konsepten ticarileştirmeye taşıyabilen bir kaynağa ihtiyacınız var. DuPont Performans Polimerleri aradığınız iş ortağı olabilir.
 • icon_industry_landing_safety

  Güvenlik ve Koruma

  DuPont; gelişen global sanayileşme karşısında, güvenliği ve korumayı ciddiye almaktadır. DuPont'un, en zorlu şartlarda bile güvenliği sağlamak için materyallerini ve iş yeri güvenlik performansını nasıl geliştirmeye devam ettiğini öğrenin.