Enerji

Enerji Çözümleri

2050 yılında 9 milyarı geçmesi beklenen dünya nüfusu nedeniyle, şimdi güvenli bir enerji geleceğine hazırlanma zamanıdır. Sizi, bilime dayalı, sürdürülebilir enerji çözümleri bulmak üzere global ekiplerimizle iş birliği yapmaya davet ediyoruz.

Fotovoltaik, rüzgar, biyolojik yakıt ve yakıt hücreleri gibi yenilenebilir enerji kaynaklarından, petrol ve gaz araştırmasını, üretimini ve nakliyesini daha verimli hale getiren gelişmiş malzemelerin uygulanmasına kadar DuPont ürünleri & hizmetleri; daha iyi performans, güvenilebilirlik, düşük maliyet, gelişmiş emniyet ve azalan çevre ayak izinin sağlanmasına yardım eder. Çözümlerimiz, enerji depolama alanında ve elektrik elde etme, dağıtma ve dönüştürme proseslerinde enerjiye dayalı teknolojileri desteklemektedir.

Çok sayıda teknolojiyi kapsayan dünyanın enerji ihtiyaçları için yenilikçi ve ekonomik olarak uygulanabilir çözümler geliştirmeye odaklandık. Birlikte çalışarak, daha parlak ve daha temiz bir enerji geleceği için doğru çözümleri bulabiliriz.

BİLGİLER & FİKİRLER