Enerji

KULLANIM ALANLARI & UYGULAMALAR

Filtre Ekle

Aleve Dayanıklı Giysiler

Aleve Dayanıklı Giysiler

Aleve dayanıklı koruma teknolojisinde lider olan DuPont, endüstri işçilerini, itfaiyecileri, polis memurlarını ve askeri personeli yangın risklerine karşı korumaya yardımcı olur.

Elektrik Yalıtımı

Elektrik Yalıtımı

Elektrik yalıtımı uygulamalarında, Nomex® ürünleri aşırı ısı koşullarında bile sorunsuzca çalışmalarına yardımcı olmak üzere motorlar, jeneratörler ve transformatörler için gereken dayanıklılık, güvenilirlik ve dielektrik becerileri sağlamaya yardımcı olur.

Endüstriyel Koruyucu Giysiler

Endüstriyel Koruyucu Giysiler

Bilim insanlarımız ve teknisyenlerimiz endüstriyel koruma giysileri için Nomex®, Tychem®, Tyvek®, ProShield® ve Kevlar® lider markalarını oluşturmuş ve zorlu koşullarda test etmiştir. Endüstriyel güvenlik ve işçi korumasında bu markaların oynadığı roller hakkında daha fazla bilgi alın.

Halatlar & Kablolar

Halatlar & Kablolar

Kevlar® halatlar ve kablolar mükemmel sağlamlık, yorulma direnci, çekme payı ve dayanıklılık sağlamaya yardımcı olarak ince ölçü kablo endüstrisinde müşterilere performans ve değer sunmaya yardımcı olmaktadır. Karada, denizde ve uzayda, Kevlar® marka elyafın, halat ve kabloların aşırı sıcaklıklara ve zorlu ortamlara dayanmak üzere güçlendirilmesine nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Petrokimya ve Kimya Endüstrisinde Kişisel Koruma

Petrokimya ve Kimya Endüstrisinde Kişisel Koruma

DuPont™ Nomex®, DuPont™ Tyvek® ve DuPont™ Tychem®'den üretilen giysilerin petrokimya endüstrisindeki operatörleri ve teknisyenleri risklerden korumaya nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Sıcak Gaz Filtrelemesi

Sıcak Gaz Filtrelemesi

DuPont™ Nomex®, aşırı gerilime dayanabilen, kendinden termal dirençli bir elyaftır. Bu inovatif elyafın yüksek sıcaklıklardaki sıcak gaz filtrelemesi uygulamaları için ideal çözümü nasıl sağladığını öğrenin.

No results founds