Madencilik

Madencilik Endüstrisine Yönelik Ürünler

DuPont Madencilik Çözümleri, sektörün en ciddi sorunlarının birçoğunun çözülmesine yardımcı oluyor.

Demografik ve coğrafi değişikliklerin eşlik ettiği, sürekli artan nüfus, kentsel gelişim ve sanayileşme; özellikle günümüzün gelişen dünyasında gezegenimiz ve onun kaynakları üzerinde benzeri görülmemiş bir talep yaratmaktadır.

Madencilik sektörü; ağırlıklı olarak gelişmekte olan ekonomilerden kaynaklanan, birincil kaynaklar üzerindeki talepteki artış nedeniyle önemli bir rol oynar. Madencilik sektörü; azalan maden çıkarma dereceleri, coğrafi olarak daha uzaktaki ve/veya politik olarak zorlayıcı bölgeler, artan proje ölçeklendirmeleri ve Emniyet & Çevrenin Korunması ve geliştirilmiş Verimlilik & Güvenilirlik konularına dair sorunlarla sürekli karşılaşmaktadır.

DuPont; en baskılayıcı sorunların çözümünde madencilik sektörüne yardım edebilen uzmanlığa, bilime ve yeniliklere sahip bir şirkettir.

Şirketlerle, hükümetlerle, sanayi üreticileriyle yenilikler yapıyor ve işbirliği gerçekleştiriyoruz ve Kevlar®, Tyvek®, Tychem®, Nomex®, Hytrel®, Delrin®, vb. gibi üstün yöntemli, yüksek performanslı malzemelerden oluşan geniş bir ürün yelpazesini farklı uygulamalarda akademisyenlerle geliştirip test ediyoruz. 

Aynı zamanda, tüm dünyada iş yerlerinin ve çalışma kültürlerinin, daha güvenli, daha verimli ve sosyal ve çevresel olarak sürdürülebilir hale dönüştürülmesine yardım edebiliyoruz.

Birlikte çalışarak, Madencilik Sektöründe sürdürülebilir gelişmeye yardımcı olabiliriz.

BİLGİLER & FİKİRLER

KULLANIM ALANLARI & UYGULAMALAR