Güvenlik ve Koruma

DUPONT MARKALARI

Filtre Ekle

DUPONT SUSTAINABLE SOLUTIONS (DSS)

DUPONT SUSTAINABLE SOLUTIONS (DSS)

Sürdürülebilir İş Çözümleri Sunan Uzmanlık

Kevlar® markası

Kevlar® markası

En bilinen özelliği balistik ve delinmeye dayanıklı zırhlarda kullanımı olan Kevlar® markalı aramid elyaf, binlerce kişinin yaşamını korumaya yardımcı olması ile tanınmaktadır. Hafifliği ve olağanüstü dayanıklılığıyla, daha güvenli, kesiklere karşı dirençli ve sağlam giysi, aksesuar ve ekipman çeşitlerinin yapımında kullanılmaktadır.

Nomex® Markası

Nomex® Markası

50 yıllık deneyimiyle Nomex®, çeşitli kullanım amaçları ve sektörler için hafif, sağlam, ısıya ve aleve dayanıklı çözümler sunar.

Proshıeld® Giysileri

Proshıeld® Giysileri

DuPont™ ProShield®'ten yapılan giysiler risksiz maruziyete karşı koruma sağlamaya yardımcı olur. Uygun fiyatlı ve pratik ProShield® giysilerinin tehlikeli olmayan, kuru partikül ve hafif sıvı sıçraması uygulamalarına karşı koruma sağlamak üzere nasıl kullanılabileceğini öğrenin.

Tychem® Eldivenleri

Tychem® Eldivenleri

Kişisel koruyucu donanım ürün yelpazemizle ileri düzey uyumluluk sağlayan Tychem® Eldiven Serisi.

Tychem® Gıysılerı

Tychem® Gıysılerı

Ölümcül tehlikeler sadece tabanca veya diğer silahlardan gelmez. Kimyasal tehlikelere karşı koruma için, endüstriyel çalışanlar DuPont™ Tychem® marka giysilere güvenir.

Tyvek® Koruyucu Giysiler

Tyvek® Koruyucu Giysiler

DuPont™ Tyvek® koruyucu giysiler, küçük boyutlu partiküllere ve düşük yoğunluklu su bazlı kimyasala tehlikeli biçimde maruz kalmaya ya da temas etmeye karşı çalışanları korumaya yardımcı olur.

No results founds