DuPont™ AirGuard®: Buhar Kontrol Katmanı Çözümleri

 
 
 

Buhar Kontrol Katmanı: Yoğuşma Kontrolü için Tasarlandı

AirGuard® hava ve buhar kontrol katmanları (AVCL'ler) %100 hava geçirmezdir. Bu, taşınım yoluyla oluşan ısı kaybını azaltmaya yardımcı olur ve tüm bina türleri için etkili yoğuşma kontrolü sağlar.

 
 
 

AirGuard® buhar kontrol katmanı ısı kaybını belirgin derecede azaltır ve enerji tasarrufunu arttırır. Isı aktarımını kontrol ederek ve binanın içindeki ısıyı yansıtarak, binaların yazın serin ve kışın sıcak tutulmasına yardımcı olur.

AirGuard® AVCL'leri, projenizin sürdürülebilir bina ihtiyaçlarını ve çevreyle ilgili taleplerin karşılanmasına yardımcı olmak için yüksek mühendislik harikası buhar kontrolü sunar.

AirGuard® AVCL'leri iç duvarlarda kullanmak ve dış duvarları Tyvek® nefes alan yalıtım örtüsü ile izole etmek, hava geçirmez ve buhar açıklığına sahip bir bina giydirme sistemi oluşturur. Birlikte, optimum enerji tasarrufu ve iç konfor için kapsamlı bir çözüm sağlarlar.

Ve DuPont tarafından üretildikleri için, AirGuard® buhar kontrol katmanları 10 yıllık bir garantiyle desteklenerek, size garantili kaliteyi sunar.

 
 
 

Öne çıkan Dupont ™ Airguard® markalı ürünler

Background Image
DuPont™ AirGuard® Sd5
Devamını Oku
Background Image
DuPont™ AirGuard® Sd23
Devamını Oku
Background Image
DuPont™ AirGuard® Reflective
Devamını Oku
Background Image
DuPont™ AirGuard® Reflective E
Devamını Oku