Otomotiv

Otomotiv Endüstrisi için Yenilikler

Yakın gelecekte yollarda üç milyardan daha fazla araç olması bekleniyor ve bu durumda mobilitenin, yakıt ekonomisinin ve güvenliğin önemi artıyor. Sizi, bilime dayalı, sürdürülebilir çözümler bulmak üzere global ekibimizle iş birliği yapmaya davet ediyoruz.

Doğru malzemelerin seçilmesi, performanstan, konfordan veya maliyetlerden ödün vermeden düşük emisyonlu, yakıt verimliliğine sahip araçlar tasarlama ihtiyacının dengelenmesinde önemlidir. 100'den fazla yüksek performanslı ürün ailesi, teknolojiler ve global geliştirme uzmanları ağı ile DuPont, otomotiv sektörünün randımanlı araçlar sunmasına ve sürüş deneyimini geliştirmesine yardım etmektedir.

Otomotiv sektörü için sekiz otomotiv temasına yönelik yenilikçi çözümler üretilmesine odaklanmış durumdayız: Sürdürülebilirlik; Alternatif Sürüş; Hafiflik; Gelişmiş Performans; Dişli Mekanizması Randımanı; Toplam Sistem Maliyeti; Emniyet; Konfor ve Tasarım. Birlikte çalışarak, doğru çözümleri bulabilir ve insanların sürmekten zevk alacağı enerji tasarruflu araçlar üretebiliriz.

BİLGİLER & FİKİRLER

VAKA ÇALIŞMALARI