Medya Merkezi

 
 
 

En Yeni DuPont™ Cyrel® Haberlerine ve Bilgilerine Erişin

Bugün ne yaptığımızı ve tüm dünyada nasıl bir değişiklik yarattığımızı keşfedin.

Haberlerden, olaylardan, liderlik biyolarından dijital medyadan ve çok daha fazlasından haberdar olun. Gazeteciler ve medya çalışanları, 7 gün 24 saat en güncel basın bültenlerine erişebilir. Lütfen sunulan güncellemeler ve bilgiler için bu bölümü sık sık ziyaret edin.

 
 
 
 
 
 

Kurumsal Haberler

DuPont, Labelexpo 2019’da

DuPont Advanced Printing (DuPont), çevre dostu baskıyı desteklemeye devam eden neredeyse 20 yıllık olağanüstü ürün lansmanlarıyla flekso müşterileri için 45 yıllık yenilik sürecini gururla kutluyor. Sürdürülebilir çözümlere adanmışlığımızla uyumlu şekilde DuPont, 24 – 27 Eylül tarihleri arasında Brüksel, Belçika'da Labelexpo 2019'da kağıt segmenti için ödüllü DuPont™ Cyrel® EASY plakalarının geliştirilmiş bir versiyonunun lansmanını gerçekleştirecek.

Daha fazla oku

DuPont İleri Baskı En Son Yeniliklerini Labelexpo 2017'de Sergiliyor

Cyrel® EASY ESM ve EFM, kağıt baskı uygulamaları için geliştirilmiş, solvent ve Cyrel® FAST termal işlemi ile kullanılan orta-durometre plakalardır.

Daha fazla oku
 
 
 

Öne Çikanlar

dupont-booth-drupa-2x1.jpg
DuPont Drupa'da

DuPont Advanced Printing is highlighting several of its newest equipment offerings, at drupa 2016, that are advancing flexography by delivering color complexity and workflow simplicity.