Medya Merkezi

 
 
 

En Yeni DuPont™ Cyrel® Haberlerine ve Bilgilerine Erişin

Bugün ne yaptığımızı ve tüm dünyada nasıl bir değişiklik yarattığımızı keşfedin.

Haberlerden, olaylardan, liderlik biyolarından dijital medyadan ve çok daha fazlasından haberdar olun. Gazeteciler ve medya çalışanları, 7 gün 24 saat en güncel basın bültenlerine erişebilir. Lütfen sunulan güncellemeler ve bilgiler için bu bölümü sık sık ziyaret edin.

 
 
 
 
 
 

Kurumsal Haberler

DuPont™ Cyrel® Solutions, INFOFLEX 2021'de yeni Cyrel® Lightning UV-LED optimize plaka ailesini duyurdu

DuPont™ Cyrel® Solutions, Teksas-Frisco'daki FTA Sonbahar Konferansı'nda (03-06 Ekim) yeni Cyrel® Lightning plaka ailesini tanıttı.

Daha fazla oku

DuPont™ Cyrel® Solutions ve Comexi, ambalaj firmalarına anahtar teslim Flekso operasyonları sağlamak adına işbirliği yaparak baskı makinelerinde en kısa erişim sürelerini, en yüksek kaliteyi ve sürdürülebilir plaka üretimini mümkün kılıyor.

DuPont, İspanya'nın Girona şehrinde, Comexi'nin Manel Xifra Boada Teknoloji Merkezi'nde, solvent içermeyen bir termal plaka üretim sistemi olan Cyrel® FAST 2000 TD'yi kurdu.

Daha fazla oku

DuPont, Cyrel® Solutions ürünleri için %4 fiyat artışı olacağını duyurdu

DuPont Electronics & Industrial, 1 Temmuz 2021'den itibaren geçerli olacak şekilde tüm Cyrel® plakaları ve diğer sarf malzemeleri için %4 fiyat artışı uyguluyor.

Daha fazla oku

DuPont sanal drupa'ya katılıyor, yeni ürünlerin lansmanını gerçekleştiriyor ve son inovasyonları sunuyor

DuPont, 20-24 Nisan tarihleri arasında sanal drupa fuarına Altın Etkinlik İş Ortağı olarak katılacak.

Daha fazla oku

DuPont Image Solutions, drupa 2021'den Çekildiğini Duyurdu

DuPont Image Solutions, drupa 2021'e katılımını iptal etti. COVID-19 salgını evriminin devam eden belirsizliği, DuPont Image Solutions'ı drupa 2021'den çekilmeye zorladı.

Daha fazla oku

DuPont, Labelexpo 2019’da

DuPont Advanced Printing (DuPont), çevre dostu baskıyı desteklemeye devam eden neredeyse 20 yıllık olağanüstü ürün lansmanlarıyla flekso müşterileri için 45 yıllık yenilik sürecini gururla kutluyor. Sürdürülebilir çözümlere adanmışlığımızla uyumlu şekilde DuPont, 24 – 27 Eylül tarihleri arasında Brüksel, Belçika'da Labelexpo 2019'da kağıt segmenti için ödüllü DuPont™ Cyrel® EASY plakalarının geliştirilmiş bir versiyonunun lansmanını gerçekleştirecek.

Daha fazla oku

DuPont İleri Baskı En Son Yeniliklerini Labelexpo 2017'de Sergiliyor

Cyrel® EASY ESM ve EFM, kağıt baskı uygulamaları için geliştirilmiş, solvent ve Cyrel® FAST termal işlemi ile kullanılan orta-durometre plakalardır.

Daha fazla oku
 
 
 

Öne Çikanlar

dupont-booth-drupa-2x1.jpg
DuPont Drupa'da

DuPont Advanced Printing is highlighting several of its newest equipment offerings, at drupa 2016, that are advancing flexography by delivering color complexity and workflow simplicity.