Etiko DuPont™ Cyrel® DigiFlow ile Benzensiz Baskı Kalitesi Sağlamaktadır

Vaka Analizi
Vaka Analizi
Etiko, düz tepeli noktaların oluşturulmasını mümkün kılan Cyrel® DigiFlow'a yatırım yapmıştır
 
 
 

ETIKO Co. Ltd., Szczecin, Poland

Patrick Murphy – Genel Müdür Watershed Group, Liz Waters – Watershed Grubu Sahibi ve CEO Etiko Sp. Z o.o., Marek Slojewski – Satış Müdürü Eitko Sp. Z o.o. (soldan sağa)

ETIKO Co. Ltd. (Etico), modern etiket üretimine odaklanmış fleksografik baskı şirketidir. Şirket 1992'de kurulmuştur ve Szczecin, Polonya yakınlarındaki bir üretim tesisinde çalışmaktadır.

Etiko, etiket & yapışkanlı etiket baskısı yapmaktadır ve esas olarak Polonya ve Almanya pazarında gıda, ev ürünleri ve kozmetik sektörüne hizmet vermektedir. Bantlar ve özellikle dekoratif ve termal etiketlerde kendinden yapışkanlı etiketler üzerinde uzmanlaşmıştır. En yeni P5 makineleri her türden malzeme üzerindeki etikete baskıyı mümkün kılar.

Günümüzün müşterileri, market raflarında benzersiz ve göz alıcı ambalajlar görmeyi beklemektedir. Bu nedenle, nihai ürünün kalitesi ve etiket çok daha fazla önem kazanmıştır. Tasarımlar, daha karmaşık hale gelmiştir ve geleneksel fleksografik teknolojilerle baskı zorlaşmıştır, bu nedenle yeni teknoloji en yüksek kalitede 1:1 imaj üretimi talep eden müşteri gereksinimlerini karşılamaktadır.

 
 
 

Ilgili Ürünler

Cyrel® Flekso Plakalar
Cyrel® Plaka İşleme Ekipmanı
Müşteri Teknik Desteği
Cyrel® FAST Termal İş Akışı
Cyrel® Solvent İş Akışı