DuPont™ Cyrel® Fleksografik Sistemlerle Ödüllü Sonuçlar Elde Etmek

Vaka Analizi
Vaka Analizi
DuPont™ Cyrel® Fleksografik Sistemleri | Ödüllü Sonuçlar Elde Edin
 
 
 

Marvaco, Ltd., Helsinki, Ulvila and Tampere, Finland

Fleksografi Ödülünde 2014 FTA Best-of-Show Mükemmelliği

Marvaco, Ltd., Kuzey Avrupa ülkelerinde, yılda 20.000'i aşkın ambalaj görseli hazırlayarak, Finlandiya ve İsveç'te 70'ten fazla profesyoneli istihdam eden lider fleksografik baskı plakası servis firmasıdır. Baskı öncesi hazırlık, taktiksel görsel kreasyonu ve baskı yöntemlerinin çeşitlendirilmesine odaklıdırlar. Marvaco, ambalaj basımcılar için düz ve silindir fleksografik baskı plakaları tedarikçisi olarak da görev yapar.

Marvaco'nun, öncü konumunu korumak amacıyla, kalite standardını yükseltmeye devam eden yeni teknolojinin değerlendirilmesi ve uygulanması ve  başarısını sürdürmek için teknoloji geliştikçe işlemin tekrarlanmasında aktif olarak rol alması gerekir.

Marvaco, iş kalitesi sebebiyle yaklaşık 30 adet uluslararası ödül kazanmış olan, bölgenin en tanınmış baskı öncesi liderlerinden biridir. 2002'de DuPont™ Cyrel® ile kazandığı ilk Grand Prix ödülünden, 2014'ün birinci yarısında ABD FTA ve Birleşik Krallık Efia Baskı Ödüllerinde kazandığı 5 ödüle kadar, kaliteli sonuçlar ortaya koymaya devam etmiştir.

 
 
 

Ilgili Ürünler

Cyrel® Solvent İş Akışı
Cyrel® Round Sistemleri
Cyrel® Flekso Plakalar
Cyrel® FAST Termal İş Akışı