DuPont İleri Baskı En Son Yeniliklerini Labelexpo 2017'de Sergiliyor

Press Release | ağustos 21, 2017
Press Release
DuPont İleri Baskı En Son Yeniliklerini Labelexpo 2017'de Sergiliyor
 
 
 

Yeni DuPont™ Cyrel® EASY Kağıt Uygulama Plakasını Öne Çıkarıyor

NEU-ISENBURG, Almanya, 21 Ağustos 2017 – DuPont Advanced Printing (DuPont)  Cyrel® EASY plaka portföyünün en yeni üyeleri DuPont™ Cyrel® EASY ESM ve EFM plakalarını, 25-28 Eylül 2017 tarihleri arasında Belçika Brüksel'deki Labelexpo ticari fuarı, salon 11, stand B16'da sergiliyor.

Cyrel® EASY ESM ve EFM, kağıt baskı uygulamaları için geliştirilmiş, solvent ve Cyrel® FAST termal işlemi ile kullanılan orta-durometre plakalardır. Her iki plaka da, plaka odasında ve yanısıra baskı odasında işlemleri kolaylaştırırken çeşitli kağıt substratları üzerinde en yüksek kalitede görüntü üretimini tek bir plaka ile sunmak için tasarlanmıştır.

“DuPont, yüksek tutarlılıkta baskı kalitesine sahip, tüm ambalaj baskı segmentlerinde kullanılabilen geniş bir plaka portföyü elde etmek için yeni nesil DuPont™ Cyrel® plakalarını geliştirmeye devam ediyor. Bu yeni plaka geliştirmesi DuPont'un fleksografik baskı endüstrisindeki ilerlemeyi kalite, sürdürülebilirlik ve üretkenliği iyileştirerek yönlendirmeye yardımcı olma yönündeki devam eden çabalarının bir parçası” diyen DuPont Advanced Printing Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesel direktörü Bernd Daiber ekliyor. “Müşterilerimiz, hem kaplamalı hem de kaplamasız kağıt üzerinde mükemmel mürekkep aktarım kapasitesi ve geliştirilmiş zemin mürekkebi yoğunluğu ve azalan lekelenme gibi sıra dışı baskı sonuçlarından etkileniyor.”

DuPont fuarda ayrıca yeni nesil bir işlemci olan DuPont™ Cyrel® FAST 2000 TD'yi de öne çıkaracak. Cyrel® FAST 2000 TD, daha yüksek plaka kalitesi, daha kolay iş akışı ve iyileştirilmiş makine işletilebilirliğine katkıda bulunan çeşitli gelişmiş araçlar ve teknolojiler içeriyor.

Matbaalar ve servis firmaları, dijital baskı ile birlikte flekso baskıyı benimseyerek ambalaj alıcılarına daha iyi hizmet etme esnekliklerini artırırken, DuPont Advanced Printing, 45 yıllık flekso deneyimi ve 25 yıllık dijital mürekkep deneyimini bir araya getiren ambalajlar için dijital mürekkeplere olan yatırımını artırıyor. Fuar sırasında DuPont kendi DuPont™ Artistri® dijital mürekkep portföyünü sunacak. Artistri® mürekkepler, doğrudan giysiye ve rulodan ruloya dijital kumaş baskısı için daha canlı renkler, daha kısa üretim döngüleri ve daha yüksek üretim çıkışı sağlıyor.

DuPont Advanced Printing, baskı ve ambalaj baskısı endüstrileri için önde gelen teknoloji ve ürünleri bir araya getirmektedir. DuPont™ Cyrel® dünyada önde gelen, dijital ve analog fleksografik plaka işleme sistemlerinden biridir ve yeni Cyrel® EASY fotopolimer plakalar ile Cyrel® FAST plaka ve plaka işleme ekipmanlarını da içermektedir. DuPont™ Artistri® nihai ve ticari tüketicilere, ofis ve tekstil baskı uygulamaları için yüksek kalitede mürekkep sunmaktadır. Daha fazla bilgi için, ziyaret ediniz:  http://cyrel.com.tr ;  http://artistri.dupont.com.

DuPont (NYSE: DD) 1802’den beri global pazara, yenilikçi ürün, malzeme ve servis formatında birinci sınıf bilim ve mühendislik sunmaktadır. Şirket, müşteriler, devletler, sivil toplum kuruluşları ve liderler ile birlikte çalışarak, herkese yeteri kadar sağlıklı gıda, fosil yakıt tüketiminin azaltılması, insan ve çevre ğüvenliğinin arttırılması gibi global sorunlara çözüm bulmaya yardımcı olabileceğine inanmaktadır. DuPont ve yeniliğe olan taahütleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen  http://www.dupont.com adresini ziyaret ediniz.

 
 
 

Iletişim Bilgileri

Ellen Richter

DuPont de Nemours (Deutschland) GmbH

+49 (0)6102 18 3507

ellen.richter@dupont.com

Marco Andrea Mussini

Domino Communication srl

+39 0331 670 635

marco.mussini@dominocommunication.it