DuPont, Cyrel® Solutions ürünleri için Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya Pasifik'te fiyat artışını duyurdu

Press Release | Dec, 01 2022
Press Release
DuPont, Cyrel® Solutions ürünleri için Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya Pasifik'te fiyat artışını duyurdu
 
 
 

Neu-Isenburg, Almanya, 1 Aralık 2022 - DuPont Electronics & Industrial, 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren tüm Cyrel® plakalarında ve diğer sarf malzemelerinde %5 fiyat artışı uyguluyor. DuPont Cyrel® Solutions East İş Lideri Jan Scharfenberg, "Artan enerji maliyetleri, temel hammaddeler için devam eden fiyat enflasyonu ile paketleme ve nakliye maliyetlerindeki artışlar DuPont Cyrel® Solutions'ı etkiliyor" dedi.

Jan'a göre, DuPont ekipleri maliyet etkilerini azaltmak için çok çalışıyorlar ve bu çabalarını sürdürecekler. Ve ekliyor: "Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin güvenli tedariği ve tutarlı kalitesi bizim önceliğimizdir."

Cyrel® Solutions ekibi, kritik ihtiyaçları desteklemek için ürünleri zamanında ve verimli bir şekilde teslim etmeye kararlıdır. Ekip aynı zamanda dış ortamdaki önemli değişiklikler arasında performans, kalite ve güvenilirliği korumak için çalışıyor.

 

DuPont Electronics & Industrial Hakkında

DuPont Electronics & Industrial, yarı iletken, devre kartı, ekran, dijital ve fleksografik baskı, sağlık hizmeti, havacılık, endüstri ve ulaşım sektörlerine hizmet sunan yeni teknolojiler ve performans malzemelerinin global tedarikçisidir. Dünya çapındaki gelişmiş teknoloji merkezlerinde, yetenekli araştırmacı bilim insanlarından ve uygulama uzmanlarından oluşan ekipler müşterilerle yakın işbirliği içinde çalışır ve yeni nesil teknolojileri mümkün kılmak için çözümler, ürünler ve teknik servis sunar. DuPont Cyrel® veya diğer DuPont ürünleri hakkında daha fazla bilgi için, lütfen web sitemizi ziyaret edin www.cyrel.com.tr

 

DuPont Hakkında

DuPont (NYSE: DD), hem endüstrileri hem de günlük hayatı dönüştürmeye yardımcı olan teknolojiye dayanan malzemeler ve çözümlerde küresel yenilik lideridir. Çalışanlarımız, müşterilerinin en iyi fikirlerini daha da ileri taşımaya ve elektronik, ulaşım, inşaat, sağlık ve iş güvenliği gibi ana pazarlarda gerekli yenilikleri sunmak amacıyla geniş yelpazedeki bilim ve uzmanlığını kullanmaktadır. Şirket, işletmeleri ve çözümleri hakkında daha fazla bilgiyi www.dupont.com adresinde bulabilirsiniz. Yatırımcılar, web sitesinin Yatırımcı İlişkileri bölümünde bulunan bilgilere erişebilir (investors.dupont.com).

#   #   #

1 Aralık 2022

Daha fazla bilgi almak için iletişime geçin:

Ellen Richter

DuPont de Nemours (Deutschland) GmbH

DuPont Pazarlama İletişimi Başkanı EMEA

+49 (0)1759368358

ellen.richter@dupont.com