DuPont Performans Yapı Çözümleri Hakkında

Verimli Yapı Çözümleri | Hakkında
 
 
 

DuPont Performans Yapı çözümleri olarak bugün daha iyi inşaat malzemeleri kullanarak gelecekte daha iyi binalar inşa edebileceğimize inanıyoruz.

İnşaat malzemelerinde daha yüksek standartlarla inşaat sektörünün geleceğini şekillendiriyoruz. Sektörün önde gelen iki firmasının portföyüyle başlayıp her gün yeni ürün arayışıyla devam eden DuPont Performans Yapı çözümleri olarak, geleceğin dayanıklı binalarını inşa edecek kaynakları sağlıyor.

 
 
 
Öykümüz

DuPont PBS: Yarın için birleşiyoruz

Dow Bina Çözümlerini DuPont Dış Cephe Kaplama Çözümleriyle birleştirerek onlarca yıllık sektör liderliğini yenilikle buluşturduk. 1940'larda Dow araştırmacıları Styrofoam™ adını verdikleri ürünü piyasaya çıkardıklarında bina yalıtımını sonsuza kadar değiştirdiler. 1960'larda DuPont, Tyvek® icadıyla bina giydirme kategorisini açtı. Bütün bunlar müşterilerimizin hızla değişen dünyaya ayak uydurmasına yardımcı olmak için en yeni bilimsel yöntemlerle üretilmiş inşaat malzemeleriyle dolu bir ürün ve hizmet portföyünü oluşturuyor.

 
 
 

PBS nedir?

Bina çözümlerinde yeni bir standart

Her şey performansla başlar. 80 yıllık ürün yeniliği ve hizmet mirası üzerine kurulan DuPont Performans Yapı çözümleri olarak dış cephe kaplama işleminin altı tarafı için de önde gelen malzeme sağlayıcıdır. İnşaat sektöründe günümüzün projelerinde gereken güvenilir günlük inşaat malzemeleri ve yarının harika yapılarında kullanılacak yeni nesil inşaat ürünlerinde ilk adres olmamızı sağlayan çalışanlarımız, bilgimiz ve ilişkilerimizdir.

 
 
 
Nasıl yapıyoruz

DuPont PBS'nin farkı nedir?

 

DuPont PBS'de verimlilik, işin yapıldığı sahadan alınan sonuçlarla kanıtlanır ancak laboratuvarda başlar. Geleceğin yapıları, binalarınızın daha güvenli ve enerji açısından daha verimli olmasını sağlayan inşaat süreçlerini ve ürünlerini iyileştirmeye devam eden mühendislerimizin ve bilim insanlarımızın çalışmalarının eseridir. Bu çalışmalar sahaya uzanır ve burada güvenli kullanım, kolay kurulum ve doğru malzemeleri seçmek için gereken tasarım kılavuzları ve eğitimlerle inşaatçılara destek oluruz. Böylece siz de en iyi yaptığınız şeye odaklanabilirsiniz.

 
 
 

Tim

"DuPont olarak insanların yaşayacağı, çalışacağı ve eğleneceği dayanıklı ortamlar kurulmasına yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.”

Tim Lacey, Genel Başkan, Verimli Yapı Çözümleri

 
 
 

Neden PBS?

Yüksek performanslı projelerin hızını belirliyor

Günümüzün inşaatçıları için beklenti listesi duvardan duvara uzanıyor. Modern imar kanunlarının zorluklarından sürekli gelişen sürdürülebilirlik taleplerine kadar, DuPont PBS bugünkü ihtiyaçlarınıza ve sektörün geleceğine uygun şekilde ilerler. Ticari, mesken veya çok aileli yapılar üzerine odaklansanız da projelerinizi koruyarak, üretkenliğinizi artırarak ve her adımda sorumluluklarınızı yerine getirmenize yardımcı olarak başarıya ulaşmanızı sağlamak üzere tasarlanmış ürünler ve hizmetler geliştiriyoruz.

 
 
 

sustainability@3x.png
Sürdürülebilirlik için bir kaynak

Hammadde kaynaklarımızdan üretim yöntemlerimize her adımda en değerli kaynaklarımızı daha akıllıca kullanmaya kararlıyız.

engineering@3x.png
Verimlilik odaklı mühendislik

İnşaat sektöründe uzman bilim insanlarından oluşan ekibimizle dış cephe kaplama teknolojilerinin yapıların enerji verimliliğini daha da artırabilmesi için durmadan çalışıyoruz.

comprehensive@3x.png
Her açıdan ele alıyor

Ticari, mesken veya çok aileli yapılar üzerine odaklansanız da projenizi başarıya ulaştırmak için gereken ürünleri ve hizmetleri bulabileceğiniz kapsamlı bir kaynağız.

portfolio@3x.png
Güçlü bir portföy

Sektörün önde gelen ürünlerinden oluşan geniş yelpazemiz kolay kurulum ve üretkenlik, güvenlik ve dayanıklılık beklentilerinizi karşılamak için tasarlandı.

 
 
 
DuPont ile tam destek

Daha iyi bir dünya için bizim de katkımız olsun

Habitat for Humanity ile ortaklığımız sayesinde PBS çalışanları ve ürünlerimiz, barınma ihtiyacı olan kişiler için 20'ye yakın ülkede 50 binden fazla konutun inşa sürecinin bir parçası oldu. 
Videoyu izle
 
 
 

Vaka çalışmaları

Background Image
Sürdürülebilir inşaat standardını belirlemek için Tyvek® ürünlerini kullanıyoruz
Vaka çalışmasını görüntüle
Background Image
Dow'ın Hava Bariyeri Duvar Sistemi zorlu kış koşullarına dayanıyor
Vaka çalışmasını görüntüle
Background Image
DuPont™ dış cephe kaplama sistemleri karmaşık projeyi basitleştirdi
Vaka çalışmasını görüntüle
Background Image
DuPont Dış Cephe Kaplama Ürünleriyle Korunan Yeni Ev
Vaka çalışmasını görüntüle