Güvenlik ve Koruma

200 yıllık Güvenlik ve Koruma Geçmişini sürdürme

Sürekli artan global sanayileşme karşısında DuPont, en zorlu şartlarda bile hepimizin güven içinde olmasını sağlayan materyallerini ve standartlarını geliştirmeye devam ediyor.

Artan nüfus, yükselen baskılar, sürekli büyüyen düşmanlıklar, mesafeli çevre — bunlar, günümüzde yaşamanın zorlu gerçekleridir. DuPont'un güvenliği ve korumayı bu kadar ciddiye almasının nedeni de budur. Şirketlerle, hükümetlerle, sanayi üreticileriyle ve akademisyenlerle, mermi ve kesik koruması için DuPont™ Kevlar® aramid elyafı, genel endüstriyel koruma için DuPont™ Tyvek® , endüstriyel kimyasal koruma ve kimyasal savaş ajanlarına karşı koruma için  DuPont™ Tychem® ürünü  ve yangın tehlikesi için DuPont™ Nomex®  ateşe dayanıklı lif gibi geniş bir materyal yelpazesini geliştirmek ve test etmek üzere işbirliği yapıyor ve yenilikler gerçekleştiriyoruz.

Aynı zamanda, global sanayileşmenin genişlemesi ile birlikte çalışma yeri kültürünün ve güvenlik performansının geliştirilmesine yardım ederek, standartlarımızı daha da yükseltmeye devam ediyoruz. Sürdürülebilir Çözümler iş birimimiz, tüm dünyada iş yerlerinin daha güvenli, daha verimli ve çevresel açıdan daha sürdürülebilir olması üzerine bir dönüşüm yaşamasına liderlik etmektedir.  Güvenlik danışmanlarımız aynı zamanda performansın iyileştirilmesine, çalışan becerilerinin geliştirilmesine ve riskin en aza indirilmesine yardımcı olabilirler.

Hiçbir şirket dünyanın güvenlik sorununu tek başına çözemezken, DuPont, birlikte çalışarak daha güvenli bir gezegende yaşama şansımızı artırabileceğimizi kanıtlamaktadır

VAKA ÇALIŞMALARI

BİLGİLER & FİKİRLER