Sınırları Olmayan Bir Malzeme
 
 
 

İnsanlığın iyiliği için 

sınırsız olanaklar

DuPont™ Tyvek® malzemenin benzersiz özellikleri, evlerin konforunu muhafaza etmek, çalışanları işbaşındaki tehlikelerden korumak, salgın hastalıklara güvenli bir şekilde müdahale etmek ya da diğer sayısız uygulama için her gün milyonlarca kişiye konfor, koruma ve hayatta kalabilme şansı sunar.

 
 
 
 
 
 

Web Semineri Kitaplığı

Kişisel koruma konusunda uzman olun ve DuPont Personal Protection Webinar Academy adlı web seminerleri serimize katılın.

Keşfedin
 
 
 

Neden Tyvek®?

Hafif ve çok yönlü olmasının yanı sıra esnek ve dayanıklı olan Tyvek®, kurallara meydan okuyarak olasılıklara karşı koyabilmenizi sağlar.Tyvek®, kişisel koruma ve hava şartlarına karşı korunmadan ambalajlama ve ulaşıma kadar doğa koşullarını uzakta tutup hayat kurtararak zorlukların üstesinden gelir.

Olanakları görün
 
 
 

KKD için Tyvek®

Tyvek® kişisel koruyucu donanım çeşitli kimyasal tehditlere ve tehlikelere karşı koruma sağlayarak endüstri standartlarını karşılayan veya aşan bir performans sunar.

Daha fazla bilgi edinin
 
 
 

Uygulamalar

Dış cephe kaplamaları
Dış cephe kaplamaları
Koruyucu giysiler
Koruyucu giysiler
Kontrollü ortam giysileri
Kontrollü ortam giysileri
Sağlık ambalajları
Sağlık ambalajları
Grafik
Grafik
Kargo ambalajları
Kargo ambalajları
Endüstriyel ambalajlar
Endüstriyel ambalajlar
Zarflar
Zarflar
 
 
 

Benzersiz dokumasız malzeme

Hafif ve dayanıklı olan Tyvek®, nefes alabilir olmasının yanı sıra suya, aşınmaya, bakteri girişine ve yıpranmaya karşı dayanıklılık özellikleriyle farklı endüstrilerdeki çok çeşitli uygulamalar için idealdir.

Tyvek® nedir?
 
 
 

Tyvek® kumaşın tüketici ürünlerinde malzeme olarak nasıl kullanılabileceğini keşfedin

Tyvek®, giysi ve aksesuarlardan ev dekorasyonu ve elektronik ürünlerine kadar geleneksel ve perakende odaklı özel ürünler için sınırsız olanaklar sunar.

Tasarım için Tyvek®