Üstün Fleksografi

 
 
 

Fleksonun Geleceği

DuPont™ Cyrel®, matbaalar, servis firmaları ve ticaret mağazalarının kalite, üretkenlik ve sürdürülebilirliğini optimize eden çok çeşitli fleksografik çözümler sunmaktadır.

 
 
 
 
 
 

Cyrel® FAST – sonraki adımı mümkün kılmak

DuPont™ Cyrel® FAST teknolojisi, ambalajlarınızı daha hızlı, daha temiz ve daha güvenilir bir şekilde hayata geçirir. Karmaşık operasyonları çözümlere dönüştürüyor ve faaliyetlerinizi daha verimli, sağlam ve sürdürülebilir kılmak için çaba gösteriyoruz.  Daha küçük işlemler, daha hızlı geri dönüşler, çevresel ayak izini en aza indirme ve yeni substratlar üzerine baskı DuPont™ Cyrel® FAST ile mümkündür.​
Sürecinizi Hızlandırın

Cyrel® EASY yalnızca bir plaka değil, aynı zamanda bir teknoloji platformudur

Entegre düz üst noktalar ile EASY plaka platformu, sadeleştirilmiş bir iş akışında plaka işlemek isteyen müşteriler için geliştirilmiş ve bir yandan da, optimum hızda ve ambalaj üzerinde yüksek kaliteli vurgularla, çok çeşitli substratlar üzerine baskıyı mümkün kılmıştır.
Daha Fazla Teknoloji

Cyrel® EASY BRITE Filmler ile beyazı görme biçiminizi değiştirin

 

DuPont™ Cyrel® EASY BRITE filmler, dikkat çeken beyazlar ve hassas nokta rengi üretimi için, flekso uygulamalarında yüksek opasite, düşük lekelenme ve düşük grenlenmenin doğru kombinasyonunu sunar. Kalite ve tutarlılık söz konusu olduğunda, Cyrel® EASY BRITE filmler son derece üstün bir çözümdür.
BRITE Fikirleri

Yaptığımız işlerin merkezinde sürdürülebilirlik vardır

Operasyonel ayak izimizi azaltmak ve pazara yönelik sürdürülebilir çözümler üretmekten geleceğin küresel zorluklarını ele almaya kadar her alanda.
Faaliyetlerimize bakın
 
 
 

Endüstri Segmentleri

Esnek Ambalaj Çözümleri
Esnek Ambalaj Çözümleri
Learn More
Oluklu Sonradan Baskı Çözümleri
Oluklu Sonradan Baskı Çözümleri
Read More
İçecek Kutusu Çözümleri
İçecek Kutusu Çözümleri
Read More
 
 
 
 
 
 


Topluluğumuza katılın

DuPont™ Cyrel® yeni ürün lansmanları, teknik bilgiler, web seminerleri ve diğer içerikler hakkında pazarlama bildirimleri almak için kaydolun.