PROFESYONEL PEYZAJ ÜRÜNLERİ

 
 
 

DuPont Profesyonel Peyzaj Ürünleri ve Çözümleri

İki yüz yıldan fazla süredir devrim niteliğinde ürün yeniliklerine imza atan şirket, size profesyonel kalitede peyzaj ürünleri sunmaktadır — bir taraftan müşterilerimizin seveceği güzel, kalıcı sonuçlar sağlarken, aynı zamanda kurulumu daha kolay ve daha etkili hale getirmek için tasarlanmış ürünler.

Müthiş Görünümlü Çimenler ve Bahçeler için Akıllı Çözümler

Profesyonel seviyedeki peyzaj örtülerimiz, istenmeyen otlara karşı güçlü bir silah oluşturmakta ve aynı zamanda sağlıklı bitkilerin ve fundaların iyileştirilmelerine yardım etmektedir.  Ayrıca sentetik çimimiz, su tasarrufu yapan ve bakımı azaltan bir alternatiftir.

Uzun Süreli Sağlamlık

Başarılı peyzaj ve inşaat projelerinizin temelini oluşturacak zemin stabilizasyonu / jeotekstil ürünleri için DuPont'a güvenin. Zemin stabilitesini sağlamak, drenajı kolaylaştırmak, erozyonu kontrol etmek ve daha fazlası için mühendislik yoluyla tasarlanmış olan ve çok çalışmayla elde edilen ürünlere sahibiz.

Etkin Şekilde Sabitleyen, Sağlamlaştıran ve Yöneten Ağaç Yetiştiriciliği Çözümleri

Ağaç yetiştiriciliği uzman ekibimiz size, yeni ağaçları sağlamlaştırmak ve sabitlemek için çözümler ve ağaç büyümesinin etkili şekilde yönetilmesine yardım etmek amacıyla kökleri koruyucu ürünler getirmektedir.

PEYZAJ KAYNAK MERKEZİ