AFİŞLER VE İŞARETLER

 
 
 

Etrafınıza bakın. Reklamlar her yerde. Bu yüzden, işaret ve afişlerinizin de mümkün olan her köşede bulunması gerekir. Ve bu da karmaşanın üstesinden gelen çarpıcı şekilde canlı renkler ve olabildiğince uzun süre dayanabilen tüm hava koşullarına direnç anlamına gelir.

DuPont Graphics çözümleri, işaret ve afişlerinizin fark edilmesini ve tekrar tekrar hatırlanmasını sağlar.

DuPont™ Tyvek® baskı medyası, eşsiz güç/ağırlık oranı, neme, aşınmaya, yırtılmaya ve deliklere karşı direnci ve geri dönüştürülebilirliği nedeniyle, işaret ve afişler için mükemmel bir seçimdir.

İç Mekan İşaretleri ve Afişleri

Özellikle mevsimsel işaretler için çeşitli ve kullanımı kolaydır. Hafif esneklik, işaretlerin saklanabilmesini ve tekrar tekrar yeniden kullanılabilmesini sağlar. Yansımaz yüzey, mesajların belirli bir mesafeden dahi kolayca okunmasına yardımcı olur. Kenarlar dikişle güçlendirilebilir. Ofset, ekran baskı teknikleri, UV-Inkjet, HP Latex, Kristal Nokta ile basılabilir. Alev geciktiricilik için M1 ve B1 sertifikaları. “Nereden Alırım” bölümümüze bakın


Önerilen ürünler

Kayan Ekranlar

İnce ve hafif olduğundan, diğer alt katmanlarla kıyaslandığında, rulo başına daha fazla reklam kullanılabilir. Güçlü, dayanıklı ve hava koşullarına dirençli olduğundan, sarıldığında ve açıldığında dahi, iyi görünümlerini korurlar. Çeşitlidir; mesajlar basılabilir, boyanabilir veya yapışkan harfler kullanılabilir.


Önerilen ürünler

 

Dış Mekan İşaretleri ve Afişleri

Hafif, güçlü ve dayanıklı olduğundan, tüm hava koşullarına dirençlidir ve su ve aşırı sıcaklıklardan etkilenmez. Işığa dayanıklı mürekkepler kullanıldığında, güçlü güneş ışığına dayanır, zaman içinde sararmaz. Yansımaz yüzeyi okuması kolaydır. Kenarlar dikişle güçlendirilebilir. Ofset veya ekran baskı teknikleriyle basılabilir. Inkjet  su bazlı ve solvent mürekkep baskı, özel kaplama gerektirir. Kaplamasız UV-Inkjet, HP Lateks, Kristal nokta. .


Önerilen ürünler

 

DOĞRU ÇÖZÜMÜ BULUN