KONTROLLÜ ORTAMLAR İÇİN GİYSİ VE AKSESUARLAR

General
Temiz Oda Tulumları | DuPont
Öne Çıkan Markalar
 
 
 

DuPont™ Tyvek® Temiz Oda Tulumlarıyla kontaminasyon kontrolü

DuPont™ Tyvek® ve DuPont™ Tyvek® IsoClean®, proseslerinizi ve ürünlerinizi temiz ve güvende tutmanız için en zorlu kontrollü ortamlarda kontaminasyona karşı mükemmel güvenlik, konfor ve koruma sağlar.

DuPont™ Tyvek® kullanılarak üretilmiş

DuPont tarafından üretilen, saf ve yüksek yoğunluklu polietilenin sürekli, güçlü liflerinden yapılan Tyvek®, az tüylenir ve kritik ortamlarda risk oluşturabilecek kontaminantlar içermez.Ayrıca halojen de içermediği için Tyvek® kullanılarak üretilen kontamine olmamış tulumlar, standart işlemlerle bertaraf edilebilir.DuPont tulum ve aksesuarları, müşterilerin ihtiyaçlarına hitap edecek son derece yüksek düzeyde kalite, konfor, dayanıklılık, nefes alma ve koruma özellikleri ile üretilmektedir.

Tek Kullanımlık

Temiz oda ortamlarında ürün ve prosesi insan kontaminasyonundan korumak büyük önem taşır.Hem çalışanı hem de prosesi korumanın ideal yollarından biri, her kullanım için kanıtlanmış ve belgelenmiş bir bariyer korumasına sahip tek kullanımlık giysilerin kullanılmasıdır.İhtiyaca göre uygun koruyucu giysiye karar verilebilir.

Yeni! Kontrollü Ortamlar için DuPont™ Tyvek® IsoClean®

DuPont, en zorlu temiz oda gereksinimlerine yanıt vermek üzere CE sertifikalı yeni bir Tyvek® IsoClean® tulum ve aksesuar portföyünü piyasaya çıkardı. Tyvek® IsoClean®, DuPont portföyü içinde en düşük partikül dökülmesine sahip olup steril ve steril olmayan versiyonlarının yanı sıra farklı ambalaj seçenekleriyle de sunulmaktadır.

Temiz işlemden geçen ve sterilize edilen Tyvek® IsoClean® tulum ve aksesuarları, en yüksek düzeyde kontaminasyon kontrolüyle birlikte koruma, dayanıklılık, konfor ve temizlikte ideal bir denge sunar.Ürünler gama ışıması ile sterilize edilir, özel olarak işlenip ambalajlamadan geçirilerek partikül dökülmesi en aza indirilir ve daha iyi sterilite risk yönetimi için aseptik giyim desteklenirken aynı zamanda temiz odalar için GMP A&B (ISO 4/5, CLASS 10/100) standardına uygunluk sağlanır. Daha fazla bilgiye Tyvek® IsoClean® web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Model özelliklerine ve temiz oda koşullarına bağlı olarak, Tyvek® ve Tyvek® IsoClean® kullanılarak üretilen sterilize edilmemiş tulumlar, birçok temiz oda sınıfı (genellikle de GMP C&D (ISO 7/8, SINIF 10.000/100.000)) ile kullanıma uygundur.

 
 
 

ÖNE ÇIKANLAR

Hafif Tyvek® IsoClean® tulumlar, dayanıklı ve konforlu koruma sağlar
Tyvek® IsoClean® Tulumlar
isoclean-thumbnail
"DuPont™ Tyvek® IsoClean® temiz işlemden geçmiş ve sterilize edilmiş başlıksız tulum, model IC 183 B seçenek DS"
isoclean-thumbnail-packaging
CE sertifikalı DuPont™ Tyvek® IsoClean® tulumların ambalajlanması
ce_catalogue_thumb
DPT Kontrollü Ortam Ürün Kataloğu
 
 
 
DUPONT MARKALARI

Tyvek® Koruyucu Giysi

Tehlikeli maddelerle çalışanların koruyucu giysilerine güvenmeleri gerekir.Tyvek® koruyucu giysilerde kullanılan DuPont™ Tyvek® kumaş, kurşun, asbest ve küf gibi partiküller de dahil olmak üzere genellikle 1 mikrona kadar olan küçük partiküllere dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve düşük konsantrasyondaki birçok su bazlı sıvı kimyasallara ve biyolojik tehlikelere karşı bariyer sağlamaya yardımcı olur.

 
 
 

ÖNE ÇIKANLAR

Kimyasal Koruma
Kimyasal Koruma
Temiz Oda Uygulamaları
Temiz Oda Uygulamaları
Toz ve Partikül Koruması
Toz ve Partikül Koruması
Sitostatik kontaminasyon koruması
Sitostatik kontaminasyon koruması
 
 
 

VAKA ÇALIŞMALARI

DuPont Tyvek® ile Olay Yeri Koruması

40 yılı aşkın süredir DuPont, koruyucu giysi çözümleri sağlamaya yardımcı olmak için tüm dünyada olay yeri inceleme gibi acil durum hizmetleri ile çalışmaktadır.

Daha fazla oku

DuPont Medya Ekiplerine Biyolojik Tehlikelerden Korunma Eğitimi Veriyor

DuPont, grip salgını veya diğer biyolojik tehlike acil durumları için Fleet Street yayın ve yazılı medya haber ekiplerine eğitim veriyor.

Daha fazla oku
 
 
 

BİLGİLER VE FİKİRLER

DuPont Koruma Teknolojileri A+A ticaret fuarında:daha fazla güvenlik ve konfor için genişletilmiş koruyucu giysi portföyü

Tyvek® 500 HV yüksek görünürlüğe sahip tulum, güncellenmiş Tychem® portföyü ve yeni Tyvek® IsoClean® temiz oda ürün yelpazesi: 50 yıllık Tyvek®, Nomex® ve Kevlar® ürünleri

Çünkü Tyvek® Fark Yaratır

Kapsamlı DuPont™ Tyvek® ürün yelpazesinden herhangi bir tuluma dokunduğunuzda farkı hemen anlarsınız.Antistatik işlemden geçirilmiş Tyvek®, güçlüdür ve oldukça az tüylenir olmasının yanı sıra son derece hafif ve yumuşak olan benzersiz ve çok yönlü bir malzemedir.Hava ve su buharını geçirir ancak su bazlı sıvılar ve aerosoller ile ince partikülleri ve lifleri geçirmez.

160822121454-bat-cave-researchers-exlarge-169
Virüslerle çalışanlar bir sonraki ölümcül hastalık salgınını araştırmak için Tyvek® tulum kullanıyor
Tyvek® ve Tychem® ile Sitostatik Kontaminasyona Karşı Koruma

Tyvek® ve Tychem® ürün koruması sağlamanın yanı sıra kimyasallara karşı kişisel koruma için Kategori III gereksinimlerini de karşılar.

Tyvek® Giysilerle Temiz Oda Koruması

Temiz odada kişisel koruma ve ürün korumasının etkin birleşimi.

Giyme ve Çıkarma

Kişisel koruyucu tulumların giyilip çıkarılmasına yönelik doğru prosedürler hakkında daha fazla bilgi edinin.

DuPont, sınırlı süreyle kullanılabilir DuPont™ Tyvek® 800 J tulumunu tanıttı

İnovatif vücut korumasında uzman olan A+A 2013, DuPont'un yeni Tyvek® 800 J tulumunun piyasaya sürülmesini kutladı.

Tek kullanımlık Tyvek® IsoClean® ile Yeniden kullanılabilir polyester dokuma kumaşın karşılaştırılması: sıvıların nüfuz etmesi ve ıslanabilme özelliği (damlacık testleri)

DuPont bilim insanları bir kez daha, genel olarak Avrupa'daki temiz odalarda kullanılan ticari polyesterden yapılmış yeniden kullanılabilir dokuma kumaş tulum ile Temiz ve Steril Tyvek® IsoClean® tulum modeli IC 183 B DS'nin bariyer performanslarını test etti.

Tek kullanımlık Tyvek® IsoClean® ile Yeniden kullanılabilir polyester dokuma kumaşın karşılaştırılması: hidrostatik yükün nüfuz etmesi

DuPont bilim insanları, genel olarak Avrupa'daki temiz odalarda kullanılan ticari polyesterden yapılmış yeniden kullanılabilir dokuma kumaş tulum ile Temiz ve Steril Tyvek® IsoClean® tulum modeli IC 183 B DS'nin bariyer performanslarını test etti.

Kimyasal Risk Değerlendirmesi için DuPont Kılavuzu

Kimyasal koruyucu tulumları seçerken dikkate alınması gereken çok sayıda koruma ihtiyacı vardır.Endüstri çalışanları için güvenli, konforlu ve uyumlu bir kimyasal koruyucu giysi seçiminde kapsamlı bir iş yeri risk değerlendirmesi yapılması gerekir.

Güvenlik ve Daha Fazlası = DuPont KKD Ürünleri

DuPont, birden çok kimyasal tehlikeye maruz kalabilecek çalışanlar için mükemmel tulumlar sunarak müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olur.İşle ilgili tehlikelerin tam olarak anlaşılması, güvenlik yöneticilerinin çeşitli KKD ürünleri arasından seçim yapmasına yardımcı olur.

Kişisel Kimyasal Koruma için DuPont Kılavuzu

Çalışanlar kimyasallar, tozlar, radyoaktif partiküller, lifler, dioksinler ve yağlayıcılardan biyolojik ve bitki sağlığı maddelerine kadar çok sayıda tehlikeye maruz kalabilir.DuPont, KKD seçiminde güvenlik yöneticilerine yardımcı olur ve mükemmel kimyasal koruyucu tulumlar sağlar.

 
 
 
ENDÜSTRİ SEGMENTLERİ

Endüstriyel Kişisel Koruma

40 yılı aşkın bir süredir bilim insanlarımız, mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz dünyanın güvenlik ihtiyaçlarını en iyi teknolojiler ve yeniliklerle karşılamaktadır.DuPont'un endüstriyel koruma çözümlerinin insanları korumaya nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

 
 
 

SafeSPEC_Logo
SafeSPEC™

SafeSPEC™ ile işiniz için doğru koruyucu ürünü bulun.

DPT19_25132_US_resource_library_120x120px.gif
Kaynak kitaplığı

DuPont KKD ile ilgili teknik bilgileri, videoları, web seminerlerini ve vaka çalışmalarını burada bulabilirsiniz.

dpt19_25132_us_where_to_buy_120x120px.gif
Nereden satın alınır