Kontrollü Ortamlar İçi̇n Gi̇ysi̇ Ve Aksesuarlar

General
Temiz Oda Tulumları | DuPont
Öne Çıkan Markalar
 
 
 

DuPont™ Tyvek® Temiz Oda Tulumlarıyla kontaminasyon kontrolü

DuPont™ Tyvek® ve DuPont™ Tyvek® IsoClean®, proseslerinizi ve ürünlerinizi temiz ve güvende tutmanız için en zorlu kontrollü ortamlarda kontaminasyona karşı mükemmel güvenlik, konfor ve koruma sağlar.

Tyvek® kullanılarak üretilmiş

DuPont tarafından üretilen, saf ve yüksek yoğunluklu polietilenin sürekli, güçlü liflerinden yapılan Tyvek®, az tüylenir ve kritik ortamlarda risk oluşturabilecek kontaminantlar içermez.Ayrıca halojen de içermediği için Tyvek® kullanılarak üretilen kontamine olmamış tulumlar, standart işlemlerle bertaraf edilebilir.DuPont tulum ve aksesuarları, müşterilerin ihtiyaçlarına hitap edecek son derece yüksek düzeyde kalite, konfor, dayanıklılık, nefes alma ve koruma özellikleri ile üretilmektedir.

Tek Kullanımlık

Temiz oda ortamlarında ürün ve prosesi insan kontaminasyonundan korumak büyük önem taşır.Hem çalışanı hem de prosesi korumanın ideal yollarından biri, her kullanım için kanıtlanmış ve belgelenmiş bir bariyer korumasına sahip tek kullanımlık giysilerin kullanılmasıdır.İhtiyaca göre uygun koruyucu giysiye karar verilebilir.

Kontrollü Ortamlar için DuPont™ Tyvek® IsoClean®

Temiz işlemden geçen ve sterilize edilen Tyvek® IsoClean® tulum ve aksesuarları, en yüksek düzeyde kontaminasyon kontrolüyle birlikte koruma, dayanıklılık, konfor ve temizlikte ideal bir denge sunar. Ürünler gama ışıması ile sterilize edilir, özel olarak işlenip ambalajlamadan geçirilerek partikül dökülmesi en aza indirilir ve daha iyi sterilite risk yönetimi için aseptik giyim desteklenirken aynı zamanda temiz odalar için GMP A&B (ISO 4/5, CLASS 10/100) standardına uygunluk sağlanır.

Model özelliklerine ve temiz oda koşullarına bağlı olarak, Tyvek® ve Tyvek® IsoClean® kullanılarak üretilen tulumlar, birçok temiz oda sınıfı (genellikle de GMP C&D (ISO 7/8, SINIF 10.000/100.000)) ile kullanıma uygundur. Tyvek® IsoClean® serisini keşfedin.

 
 
 

Kontrollü Ortam Ürün Kataloğu

İndirin
 
 
 

Tyvek® IsoClean® Giysileri

DuPont, en zorlu temiz oda gereksinimlerine yanıt vermek üzere CE sertifikalı yeni bir Tyvek® IsoClean® tulum ve aksesuar portföyünü piyasaya çıkardı. Tyvek® IsoClean®, DuPont portföyü içinde en düşük partikül dökülmesine sahip olup steril ve steril olmayan versiyonlarının yanı sıra farklı ambalaj seçenekleriyle de sunulmaktadır.

Daha fazla bilgi
 
 
 
 
 
 

Öne Çıkan

Kontaminasyon ve biyolojik yük koruması
Kontaminasyon ve biyolojik yük koruması
İlaç ve laboratuvar koruması
İlaç ve laboratuvar koruması
Sitostatik kontaminasyon koruması
Sitostatik kontaminasyon koruması
Kimyasal koruma
Kimyasal koruma