GENEL UYGULAMALAR

 
 
 

Basacağınız hemen hemen her şey için, daha fazla güç, daha az ağırlık, tüm kava koşullarına dayanıklılık, üstün canlılık ve daha düşük maliyetten faydalanabilirsiniz. DuPont Graphics ürünlerinin, birçok tipik ve aynı zamanda tipik olmayan baskı uygulamaları için tercih edilen alt katman olmasının sebebi de budur.

 

Fotoğrafik Arkaplan Ruloları

Çok sayıda fotoğraf döngüsünden sonra bile güçlü ve dayanıklı. Hafiftir, sarıldığında veya katlandığında daha az yer kaplar ve herhangi bir renge boyanabilir. Kolay tanımlama için canlı bir görünümle basılabilir. Kıyaslanabilir tekstil alt katmanı arkaplanlarına göre daha esnek ve çok daha ekonomiktir.


Önerilen ürünler

 

Uçurtmalar

Hafiflik ve yüksek esneklik sayesinde, rüzgarı yakalamak çocuk oyuncağı. Güçlü ve dayanıklıdır, tüm hava koşullarına dirençlidir ve su ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Fotoğraf benzeri basılabilirlik, renkleri parlak ve berrak tutar.


Önerilen ürünler

 

Özel Etkinlik Malzemeleri

Parlak ve canlı olduğundan, etkinlik davetleri daha etkili hale gelir. Akılda kalıcı programlar, çarpıcı duvar kağıtları ve eşsiz mekan dekorasyonları için güçlü ve dayanıklıdır. Neme ve sökülmeye karşı dirençli olduğundan, örtülü gıda servisi ve yemek masaları için mükemmeldir.


Önerilen ürünler

 

Oyunlar

Güçlü ve dayanıklı olduğundan, en sert oyunları kaldırabilir. Hafiftir ve depolama ve taşınabilirlik için kolayca katlanır veya sarılır. Ekstra oyun heyecanı için parlak, yüksek etkili grafikler.


Önerilen ürünler

 

Promosyon Ceketleri & Moda Giyim

Yumuşak yapılı DuPont™ Tyvek® ile mükemmel şekilde giyilebilen renkli ceketler yapılabilir - Kumaş ceketlerden daha ucuzdur - Ceketlerin üzerine bireyselleştirilmiş promosyon mesajı basılabilir - Müşteri için yüksek değere sahip, fakat düşük maliyetli mükemmel hediye - Dayanıklılığını kaybetmeden dikilebilir - Nefes alır, giymesi rahattır.


Önerilen ürünler

 

Tüketici Ambalajı

DuPont™ Tyvek® kağıt, film ve kumaşın en iyi özelliklerini bir araya getiren sert, dayanıklı ve ipeksi dokumasız bir örtüdür. Tyvek® dekoratif ambalajınız için estetik ve işlevselliğin ideal kombinasyonunu sunuyor. - Farklı görünüm ve ipeksi his - Ağırlığına göre harika yırtılma ve kuvvet dayanımı - Tüm hava koşullarına dayanıklıdır ve birçok kimyasaldan etkilenmez - Tekrarlı katlama ve esnetmeye dirençlidir - Kuvvetini ve yırtılma direncini kaybetmeden dikilebilir, damgalanabilir, lamine edilebilir ve sabitlenebilir - Tüm geleneksel baskı teknikleri ve dijital yöntemlerle basılabilir - Sadece beyaz renkte mevcuttur. Renkli Tyvek® için, lütfen Kaplama Geliştirme ile irtibata geçin- %100 Geri Dönüştürülebilir.


Önerilen ürünler

 

Büyük ve Küçük Çantalar

DuPont™ Tyvek®, ister tekrar kullanılabilir bir alışveriş çantası olsun, ister moda odaklı bir alışveriş çantası veya büyük bir çanta, tüm çantalar için idealdir. Geri dönüştürülebilir ve tekrar kullanılabilir olduğundan, perakendeci ve tüketiciler Tyvek®'i tercih eder. Tyvek®'ten yapılan çantalar, yumuşak, güçlü, dayanıklı, katlanabilir ve hatırda kalan grafiklerle basılabilir.