FİKİRLER, CEVAPLAR VE ÖRNEKLER

 
 
 

DuPont Graphics ile uzun süre kalıcı etki.

Güç, hafiflik ve basılabilirlik gerektiren geleneksel DuPont Graphics ürünü uygulamalarına ek olarak, beklenmedik ve tamamen inovatif uygulamalarda da gittikçe daha fazla DuPont Graphics ürünü bulunuyor.

Aşağıda, DuPont Graphics ürünlerinin eşsiz performans ve estetik özelliklerini gösteren ve destekleyen dünya çapında örnekler bulabilirsiniz.

DuPont Graphics ürünleriyle deneyimlediğiniz inovatif bir fikir, çözüm veya uygulamayı paylaşmak isterseniz, lütfen bize epostaile gönderin.

Güney Afrika Sağlık Bakanlığı – Çocuklarının kayıtlarını koruyor:

Güney Afrika Sağlık Bakanlığı, çocukların sağlık geçmişini takip altına almak için uzun ömürlü bir yönteme ihtiyaç duyduğunda, zorlu gereksinimlerini karşılayacak sağlam bir malzeme için DuPont'a geldi. Daha fazla detay için buraya tıklayın.

Hayatta Kalım Ekipmanı:

Tyvek® dış mekan ve hayatta kalım durumlarında kullanım için birçok çözüm üretti.  Çadırlar, yer örtüleri, uyku tulumları, sırt çantası örtüleri ve rain-fly ve su koleksiyonu, çeşitli fikirlerden sadece birkaçı.  Webde arama yaparak, dış mekan durumları için birçok kullanım keşfedebilirsiniz.  Tyvek® hafiftir, güçlüdür, suya dayanıklıdır ve bir sırt çantasının içinde rahatça sığar.

Cüzdanlar, Uçurtmalar ve Sanat Projeleri:  

Tyvek® hafif ve yırtılmaya dayanıklı bir üründür ve çok karmaşık uçurtmaların yapımında yıllardır kullanılmaktadır.  Tyvek® rüzgara karşı korur ve uçurtma uçurma stresini engeller.  Tyvek® çok ilginç sanat projelerinde ve cüzdanlar gibi basit gündelik eşyalarda da kullanılır.