ETİKETLER & ÇIKARTMALAR

 
 
 

Etiket ve çıkartmalar için DuPont Graphics.

Etiket ve çıkartmalar için binlerce kullanım mevcuttur ve DuPont Graphics, sert, dayanıklı DuPont™ Tyvek®'ten daha pürüzsüz ve parlak DuPont™ Tyvek Brillion®'a kadar hepsi için, hafif, dayanıklı bir çözüme sahiptir.

Bilek bantları

Güvenli, bir kişiden başka bir kişiye hasarsız olarak aktarılamayan, emniyet belirteçli. Hafif, ıslak olduğunda dahi giymesi rahat, güçlü ve dayanıklı. Hatıra değeri için üzerine kurşun veya tükenmez kalemle yazılabilir, canlı bir görünüme basılabilir.

Kayak Etiketleri

Fermuarlı ceketlere tutturulduğunda dahi güçlü ve dayanıklı,  su geçirmez ve tüm hava koşulları için uygun. -73°C'ye kadar esnek özelliğiyle kolay tanımlama için canlı bir görünümle basılabilir. Mukavemetini kaybetmeden delik açılabilir.

Bakımevi Etiketleri

Bakımevinden iadeye kadar kalıcı, güçlü ve dayanıklı. Su ve aşırı sıcaklıklara dayanıklı ve su geçirmezdir; PVC gibi kolay kırılmaz. Üzerine kurşun veya tükenmez kalemle yazılabilir, nokta vuruşu ve termal transfer ile baskı yapılabilir.

Hukuk Etiketleri

Mukavemetini kaybetmeden dikilebilir veya yapıştırılabilir, dayanıklıdır, sert kullanıma dirençlidir. Yırtılma ve aşınmaya karşı, detayları ve özellikleri koruyacak şekilde dirençlidir.

Döşeme Etiketleri

Mukavemetini kaybetneden dikilebilir veya yapıştırılabilir, dayanıklıdır, sert kullanıma dirençlidir. Uzun ömürlüdür, takıldıkları nesne kadar uzun süre dayanır. Yırtılma ve aşınmaya karşı, detayları ve özellikleri koruyacak şekilde dirençlidir. Estetik açıdan memnun eder: dokunulduğunda yumuşaktır, film etiketlere göre daha iyi görünür ve hissettirir.

Arşiv Etiketleri

Mükemmel arşivleme özellikleri—nötr PH, mükemmel çürüme ve küf direnci, sararma veya bozulma olmadan dayanıklılık. Zehirli değildir ve tarihi nesnelerle tepkimeye girecek gazlar çıkarmaz. Eserlerin yakınında nem veya ısı yoğunlaştırabilecek mikroiklimlerin önlenmesine yardımcı olur. Net tanımlama ve eserlerin kültürel anlamına saygı için beyaz, temiz yüzey. Baskı, arkeolojik kazılara veya deniz kazası eserlerinde su altına maruz kalmaya dayanıklıdır.

Deniz Mahsulü Etiketleri

Su yataklarında dayanıklılık ve su geçirmezlik. Olası kirlenme durumunda, daha fazla teslimatı engellemek için, kabukluların kaynağını takip etme becerisi. İster baskılı ister el yazısı olsun, kopya solmaz veya lekelenmez. Deniz suyundan soğutmalı kamyonlara kadar aşırı sıcaklıklara dayanıklıdır. Son pişirme etiketleri, okunabilir ve bozulmamış durumda kalır.

Uyarı Etiketleri

Kumaşlara dikilebildiğinden çıkarılamazlar. Sağlam ve solmaya dirençli, aşırı sıcaklıklara dayanıklı. Katlama ve sarmadan sonra dahi hava koşullarına ve suya dayanıklı.