DUPONT™ TYVEK®'TEN ÜRETİLMİŞ TEKRAR KULLANILABİLİR ÇANTALAR

 
 
 

Güçlü. Yumuşak. Geri dönüştürülebilir. DuPont™ Tyvek®'ten üretilmiş Tekrar Kullanılabilir Çantalar.

DuPont™ Tyvek®, kağıt, film ve kumaşın tüm iyi özelliklerine sahip olan, ama aynı zamanda eşsiz güzellik, güç ve geri dönüştürülebilirlik sunan bir malzemedir.

Hem çevreye duyarlı perakendeciler, hem de çevre dostu müşteriler tarafından tercih edilen ideal tekrar kullanılabilir çanta olmasına şaşmamak gerekir.

Dikkat Çekici Ölçüde Rahat, Güvenilir ve Tekrar Kullanılabilir

Tyvek® güçlüdür ve yırtılma ve deliklere karşı çok dirençlidir, bu yüzden ondan üretilen çantalar uzun süre boyunca yeniden kullanılabilir. Tyvek® lekelere karşı dirençli olduğundan, bu çantaları temiz tutmak kolaydır — Tyvek® makinede yıkanabilir* veya nokta temizliği yapılabilir; sonrasında ise kurutmak üzere asmak yeterlidir.  Tyvek® çantaları, hafiftir, yumuşaktır ve “sıkıştırılabilirdir”… bu yüzden, rahatlık için bir çantaya veya torbaya kolayca sığar.

Duyarlı Geri Dönüştürülebilirlik

Tyvek® çantaları tekrar tekrar kullanılabilmesine rağmen, %100 geri dönüştürülebilirdir.

Kolay Baskı

Tyvek®'in parlak beyaz ve pürüzsüz yüzeyi, baskı sırasında net, pürüzsüz grafikler ve canlı renkler elde etmeyi kolaylaştırır.  

Baskı teknolojileri*:

Konvansiyonel:

Ofset, fleksografi, tipo, grevür, film baskı

Dijital:

HP indigo, UV-inkjet, kristal nokta teknolojisi, termal transfer

*kaplamasız

Maksimum Çeşitlilik

Tyvek®'in yumuşak dokusu ve pürüzsüz yüzeyi, işlemeyi kolay hale getirir. Esnek, katlanabilir ve dikilebilir olduğundan, sınırsız olasılık sunar. Tyvek® kolayca kaplanabilir, kabartılabilir, yapıştırılabilir, sıcak folyo ile damgalanabilir, lamine edilebilir, işlenebilir veya kalıp kesimi yapılabilir, delinebilir, kaynaklanabilir ve sıcak mühürlenebilir.

*Yıkarken, daha düşük sıcaklıklar kullanmak en iyi seçenektir.  Isıya maruz kaldığında, Tyvek® yaklaşık olarak 110°C'de küçülmeye başlar ve 135°C'de erir.  Bu sebeple, kurutmak için asılmalıdır.

TYVEK® GRAFİK BROŞÜRÜ