Tyvek® Kullanılarak Üretilen Bileklikler

 
 
 

Etkinliğinizi dikkat çekici ve güvenli hale getirmenin en havalı yolu!

Tyvek® kullanılarak üretilen bileklikler; kalabalığın, güvenliğin vb. durumların yönetilmesi gerektiği tüm organizasyon veya etkinliklerde iyi iş çıkararak kendilerini kanıtladıkları için birçok organizatörün tercihi haline gelmişlerdir.

Tyvek® kullanılarak üretilen bileklikler son derece hafif olmalarına rağmen gerilmeye ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır; su geçirmez olmasına rağmen nefes alan yapıdadır ve giymesi çok rahattır.pH seviyeleri nötr olduğu için insanlara veya hayvanlara zarar vermez ve kullanıcının cildi ısınmaz, nemlenmez ya da tahriş olmaz.

Kalabalığın ve güvenliğin yönetilmesi gereken tüm organizasyon veya etkinliklerde iyi iş çıkararak kendilerini kanıtladıkları için birçok organizatörün tercih ettiği seçim haline gelen Tyvek® kullanılarak üretilen bileklikler, bant bileğe gerektiği şekilde takıldığında son derece güvenlidir, bandın üzerine stratejik olarak yerleştirilmiş güvenlik kesikleri bandın kopmadan veya açık kurcalama belirtileri olmadan çıkartılabilmesini önler.

Kalabalığın ve güvenliğin yönetilmesi gereken tüm organizasyon veya etkinliklerde iyi iş çıkararak kendilerini kanıtladıkları için birçok organizatörün tercih ettiği seçim haline gelen Tyvek® kullanılarak üretilen bilekliklerin üzerine barkod uygulaması da yapılabilir. Bu sayede en yüksek güvenlik seviyelerinden birini sunar.Her bant üzerine benzersiz bir barkod ve sayı baskısı yapılması, herhangi bir okumada bandın halihazırda kullanılıp kullanılmadığı hemen belirleneceği için bandın yeniden kullanılmasını kolayca engelleyebilir.

Tyvek® malzemenin işlenmesi çok kolaydır. Bu nedenle çeşitli stillerde, renklerde ve boyutlarda tasarımlar yapılabilir.Güvenilir tedarikçilerimiz, ihtiyaçlarınıza en uygun maliyetli çözümü bulmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Kendi özel bilekliklerinizi oluşturun. Hayal gücünüze sınırlama yok!