AKTİF AMBALAJLAMA

 
 
 

Aktif Ambalajlama için Tyvek®

DuPont™ Tyvek® aktif ambalajlama açısından kağıda göre ayrışan avantajlar sunar.

Aslında, aktif ambalajlama için Tyvek® marka malzemeler, istisnai güçleri, mükemmel dayanıklılıkları ve yüksek gözeneklilikleri sayesinde, kağıdın, filin ve kumaşın en iyi özelliklerini bir araya getirir.

Yıllar boyu, nem emici imalatçıları, çeşitli ürünleri kuru tutmak için ihtiyaç duydukları hızlı nem emilimini sunmak için Tyvek® ile yapılan paketlere ve poşetlere güvenmiştir. Dahası, Tyvek® çürümeyen veya çiylenmeyen kimyasal olarak eylemsiz bir malzemedir.

1059B, 1073B ve 1025B gibi seçilen Tyvek® tarzları plastik malzemelere ve gıdalarla temasa geçmesi tasarlanan kalemlere ilişkin 14 Ocak 2011 tarihli KOMİSYON DÜZENLEMESİ (AB) No  10/2011'in,  gıda teması uygulamaları için Başlık 21'in Federal Gıda İlaç ve Kozmetik Kanunu'nun (FDA) gerekliliklerini karşılar. Tip I ve II poşetler için etkinleştirilmiş, nem emici paketleme için çeşitli tarzlar test edilmiş Ordu Spesifikasyonunu (MIL-D-3464E) karşılamıştır.

Ek olarak, 1059B ve 1073B Avrupa Farmokopesi ve Amerika Birleşik Devletleri Farmakopesi (USP) <87> ve <88> Sınıf VI'nın yürütülebilir gerekliliklerini karşılar.

Bu  ürün hattı aktif ambalajlama pazarının değişen taleplerini karşılamak üzere bir dizi Tyvek® malzemesini size sunar.

Bir sonraki aktif ambalajlama uygulamanız için şunlar dahil, Tyvek® malzemelerini seçin:

  • Nem emici poşetler
  • Kokuyu emen paketler
  • Parfüm keseleri
  • Buhar korozyon inhibitörü (VCI) paketlemesi
  • Oksijen temizleme paketleri
  • Ve daha fazlası
 
 
 

Bilgiler & Fikirler

Dökümanlar & Dosyalar

Daha fazlası

Faydalar

Daha fazlası