ENDÜSTRİYEL POŞETLER VE ÇUVALLAR

 
 
 

Endüstriyel Poşetler ve Çuvallar için Tyvek®

DuPont™ Tyvek®'ten yapılan tek büklümlü poşetler, gücün ve geçirgenliğin kritik olduğu ince toz paketlemesindeki tek tercihtir.

Çok yüzeyli poşetlerin aksine, Tyvek®'ten yapılan endüstriyel poşetler ve çuvallar nakliye ve depolama esnasında sızdırmaz. Tyvek® malzemesi, istisnai patlama gücüne ve yırtılma direncine sahiptir - vakum paketleme ekipmanının oluşturduğu aşırı baskı bile Tyvek®'ten yapılmış bir poşeti genellikle yırtmaz. Ayrıca, üstün geçirgenliği, değerli ürünü poşetin içinde tutarken havanın hızlıca çıkarılmasını sağlar.

İlave bir bonus olarak, Tyvek®'ten yapılan poşetler kraft kağıt poşetlerden daha sıkı, daha katı bir paketleme oluşturur. Sonuç? Daha iyi istifleme ve daha stabil paletler! Hangi endüstriyel uygulama olursa olsun, Tyvek® iyileştirilmiş grafik sağlayarak ve müşterileri tatmin ederek, ürün sızdırmasını önlemede büyük bir iş becerir.

Endüstriyel Güçteki Tyvek®'i şu şekilde keşfedin:

  • 3 ila 5 kat kraft kağıdı kullanmaya alternatif tek büklümlü
  • İki kat kraftı ve bir tabaka polietilen filmin yerini alan gömülü büklümlü güç üyesi
  • İyileştirilmiş hava geçirgenliği sunan delikli film için iç yüzey
  • Güç ve iyileştirilmiş ürün tanımlaması katan, film poşetleri için üst ve alt takviye yama
 
 
 
Dupont Ürün & Hizmetleri

Endüstriyel ambalajlama için Tyvek®

Tyvek® geniş çeşitlilikteki talepkar paketleme uygulamaları için benzersiz avantajlar sunmak üzere kağıdın, filmin ve kumaşın en iyi özelliklerini bir araya getirir.

Daha fazlası