GIDA AMBALAJLAMA

 
 
 

DuPont™ Tyvek®'li Koruyucu Örtüler

DuPont™ Tyvek® arabalar, motosikletler, dört tekerlekli motorlar, karavanlar, botlar, askeri araçlar gibi tüm araç tipleri ve endüstriyel robotlar ve hava kargosu taşımacılık çözümleri için mükemmel koruma sunar.

Bu büyük yatırımlar kirlilik, toz, güneş ışığı, ağaç özsuyu ve kuş düşmeleri gibi zararlı çevresel koşullardan korumayı gerektirir, bu da tam olarak Tyvek®'in sağlamada uzmanlaştığı koruma türüdür. Koruyucu örtüler için Tyvek® aşındırıcı partikülleri dışarıda tutar: kir ve toz yüzeyleri matlaştırabilir ve ciddi aşınma hasarına neden olur. Bu, çizikli bir yüzey nemin boyaya nüfuz etmesine izin verdiğinde ve pası desteklediğinde meydana gelir. Aslında, pazardaki hem suya dirençli olan, hem nefes alabilirlik sunan ve UV stabilize etme becerilerine sahip tek örtü çözümüdür.

Tyvek® eğrilip bağlanan olefin 1 mikrondan büyük neredeyse tüm partikülleri uzakta tutmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Tyvek® sıcaklıkları da stabilize eder ve -70 ila +85 Santigrat derece arasındaki geniş bir sıcaklık aralığında mekanik özelliklerini korur. Dondurucu soğukta veya yakıcı sıcakta değerli araçları koruma konusunda sıkı çalışmayı sürdürecektir.

Tyvek® koruyucu araç örtüleri, dış alandaki metal ve boya ve iç alandaki deri, vinil, kauçuk ve kumaşın bozulmasını önleyecek şekilde, UV ışınlarının %95'ine kadarını durdurabilir.

Tyvek® koruyucu örtüye yapılan yatırım, çevrenin neden olduğu yaşlanma, çizilme ve pas noktalarının önlenmesine yardımcı olur. Araçlar değerini ve görünümünü korur. Robotlar da çeşitli koşullarda ve ortamlarda çalışır ve Tyvek® onlara optimum koruma vererek daha uzun çalışmalarına yardımcı olabilir.

Ensek, hafif Tyvek® robot parçalarına uyacak şekilde özel olarak üretilebilir, Tyvek® kolayca dikilebilir ve mükemmel örtmeyi sağlamak üzere gerektiğinde Velkro, grometler, kayış, elastik ve çıt çıtlar ile kaplanabilir. Tiftiksiz, silikonsuz ve pürüzsüz Tyvek®, robotları boya sıçramalarından ve kirden korumakta ve böylelikle onları temiz tutup ömürlerini uzatmakta gerçek bir hazinedir.

Diğer örtme uygulamalarına ilişkin bilgi için, lütfen aşağıya bakın:

Endüstriyel Araç Örtüleri

Mesken Aracı Örtüleri

Karavan Örtüleri

Mobilya Örtüleri

Diğer Örtüler