ANSI/ISEA 105 Kesik Koruması Standartları

 
 
 

Koruma standart olarak gelir

Son yıllarda yeni iplikler ve yeni teknolojiler geliştirildikçe eldiven performansı önemli ölçüde iyileşmiştir.Sonuç olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz "yüksek düzeyde kesik koruması" sağlayan daha fazla eldiven vardır.

DuPont Kevlar® patentli teknolojisi en hafif, en yüksek performanslı eldivenlerin üretilmesini mümkün kılar.Kanıtlanmış çözümlerden oluşan geniş portföyümüz yeni ANSI/ISEA sınıflandırma seviyelerini karşılar.Bu nedenle, hangi seviyede kesik korumasına ihtiyacınız olursa olsun bir Kevlar® çözümü mutlaka vardır.


 
 
 

El koruması için yeni kesik standartları

 
 
 

Kevlar® elyafın efsanevi kesik koruması devam ediyor

Kevlar® ve yeni ANSI/ISEA 105 standartları

Kesik standartlarının küresel olarak tanınması

Kanıtlanmış çözümlerden oluşan geniş portföyümüz yeni ANSI/ISEA sınıflandırma seviyelerini ve yeni EN 388 standardını karşılar.Hangi seviyede kesik korumasına ihtiyacınız olursa olsun bir Kevlar® çözümü mutlaka vardır.

 
 
 
ANSI/ISEA ve EN 388 küresel kesik koruması standartları
 
 
 

ANSI/ISEA 105:Kuzey Amerika el koruma standardı

Revize edilmiş ANSI/ISEA 105 standardı öncekinden daha fazla hassasiyet ve titizlikle doğru korumayı seçmenize yardımcı olacaktır.Revize edilmiş standart kapsamında, sınıflandırma seviyesi sayısı beşten dokuza yükselmiştir.

Standart broşürü indirin
 
 
 

EN 388:koruyucu eldivenler için Avrupa standardı

Revize edilmiş EN 388 standardı, kesik performansına yönelik şeffaflığı artırarak uygulamanıza uygun olan eldiven hakkında daha bilinçli bir karar verebilmenizi sağlar.

Standart broşürü indirin
 
 
 

El koruma standartları güncellemesi

Değişen küresel el koruma standartlarıyla ilgili en son bilgileri edinin.

Web Semineri Slaytlarını İndirin