KKD için Nomex®

 
 
 

Hararet yükseldiğinde performansı

Nomex® kullanılarak üretilen KKD tulumları, bir dizi termal tehlikeye karşı ısı ve aleve dayanıklı üst düzey koruma sağlar.Nomex® ısı ve alevden ark parlamasına kadar FR özelliğinden ödün vermeyen bir koruma sağlar.

Neden Nomex®
 
 
 

Sürdürülebilirlik için yenilik

DuPont Kişisel Koruma, çalışanları kimyasal, termal, elektrik arkı ve mekanik tehlikelere ve diğer iş yeri tehlikelerine karşı koruyan benzersiz çözümler sağlamak için kişisel koruyucu donanım (KKD) alanında en güvenilir isimlerden olan Tyvek®, Tychem®, Nomex® ve Kevlar® markalarını bir araya getiriyor.

Keşfedin
 
 
 

Nomex® FastTrack™ Hizmeti

 

Giysi Üreticisi İş Ortaklarımızla birlikte çalışarak Nomex® FastTrack™ hizmetini piyasaya sunuyoruz. Bu hizmet, 30 günlük bir zaman dilimi içinde Nomex® malzemesinden yapılmış 50 adede kadar ürünü almanızı sağlar. 

 

Keşfedin
 
 
 
 
 
 

Yeni Nomex® adlandırma sistemi

Nomex®, test edilmiş ve kanıtlanmış çözümlerini yeniden adlandırarak iş için doğru FR korumasını belirlemeyi kolaylaştırıyor.

Keşfedin
 
 
 

Isı ve alev koruması

Nomex® ısı, alev ve ark parlaması koruması için küresel standartları karşılamaya veya aşmaya devam eden test edilmiş ve kanıtlanmış bir koruyucu çözümler portföyü sunar.

Keşfedin
 
 
 

Ark parlaması koruması

Nomex® kumaş; ark parlaması, ısı ve alev koruması ve performansı için küresel standartları karşılayan veya aşan hafif, konforlu ve aleve dayanıklı koruyucu çözümler sunar.

Keşfedin
 
 
 

Acil müdahale için Nomex®

Hayatlarını bizi korumaya adayanlar mevcut olan en iyi korumayı hak ediyorlar.

Keşfedin
 
 
 

Alev ve ark koruması ürünleri

Aleve dayanıklı giysilerden kesilmeye dayanıklı eldivenlere, kolluklara ve koruyucu tulumlara kadar karşılaştığınız tehlikelere karşı doğru KKD'yi SafeSPEC™ ile bulun. 

Keşfedin
 
 
 
Nomex® ordu ve emniyet teşkilatımızı korur

Ordu ve emniyet teşkilatı için Nomex®

Askeri personelimiz, ani yangınların her zaman var olan bir tehlike olduğunun ve hayatta kalabilmek için saniyelerin öneminin farkındadır.DuPont'un bu sorun için çözümü Nomex® elyafıdır.

Keşfedin
Nomex, petrol ve gaz endüstrisi için kanıtlanmış bir koruyucu çözümler portföyü sunar

Petrol ve gaz endüstrisi için Nomex®

Nomex®, petrol, gaz ve petrokimya endüstrisi için ödün vermeyen ve benzersiz bir koruma ve konfor sağlayan test edilmiş ve kanıtlanmış bir koruyucu çözümler portföyü sunar. 

Keşfedin
 
 
 
Nomex® kumaş; ark parlaması tehlikeleri için hafif, aleve dayanıklı çözümler sunar

Elektrik/yardımcı işletmeler için Nomex®

Nomex®, elektrikçiler, kablo ve hat döşeyen işçiler için ödün vermeyen ve benzersiz bir koruma ve konfor sağlayan test edilmiş ve kanıtlanmış bir koruyucu çözümler portföyü sunar.

Keşfedin
Nomex® test edilmiş ve kanıtlanmış ısı ve alev çözümleri sunar

Üretim ve ulaşım için Nomex®

Dünyanın en zorlu endüstriyel işlerinde çalışan insanlar, her vardiyada yangın tehlikesi riskiyle karşı karşıyadır.Bu nedenle kanıtlanmış koruma ve konfor için Nomex® kullanılarak üretilen aleve dayanıklı giysileri tercih ediyorlar. 

Keşfedin
 
 
 
Yarış koruması için Nomex®

Yarış koruması

Performans ve güven, profesyonel yarışçıların olmazsa olmazlarındandır.Bu nedenle, DuPont™ Nomex® elyaf kullanılarak üretilen yarış tulumlarını tercih ediyorlar.

Keşfedin
Thermo-Man® demo ünitesi

Thermo-Man®

Thermo-Man® birimlerimizde, Nomex® kumaşın aleve dayanıklı diğer çözümlere kıyasla sunduğu sağlamlık ve üstün alev direnci özelliklerini kanıtlayan en son teknoloji kullanılır. 

Keşfedin
 
 
 

DuPont™ SafeSPEC™ ile uygulamanız veya endüstriniz için doğru koruyucu ürünü bulun
SafeSPEC™

SafeSPEC™ ile madencilik endüstrisi için doğru koruyucu ürünleri bulun.

DuPont KKD ile ilgili teknik bilgilere, videolara, web seminerlerine ve vaka çalışmalarına göz atın
Kaynak kitaplığı

DuPont KKD ile ilgili teknik bilgileri, videoları, web seminerlerini ve vaka çalışmalarını burada bulabilirsiniz.

DuPont ürünlerini nereden satın alacağınızı öğrenin
Nereden satın alınır