KKD için Nomex®

 
 
 

Hararet yükseldiğinde performansı

Nomex® kullanılarak üretilen KKD tulumları, bir dizi termal tehlikeye karşı ısı ve aleve dayanıklı üst düzey koruma sağlar.Nomex® ısı ve alevden ark parlamasına kadar FR özelliğinden ödün vermeyen bir koruma sağlar.

Neden Nomex®
 
 
 

Sürdürülebilirlik için yenilik

DuPont Kişisel Koruma, çalışanları kimyasal, termal, elektrik arkı ve mekanik tehlikelere ve diğer iş yeri tehlikelerine karşı koruyan benzersiz çözümler sağlamak için kişisel koruyucu donanım (KKD) alanında en güvenilir isimlerden olan Tyvek®, Tychem®, Nomex® ve Kevlar® markalarını bir araya getiriyor.

Keşfedin
 
 
 

Yeni Nomex® adlandırma sistemi

Nomex®, test edilmiş ve kanıtlanmış çözümlerini yeniden adlandırarak iş için doğru FR korumasını belirlemeyi kolaylaştırıyor.

Keşfedin
 
 
 

Isı ve alev koruması

Nomex® ısı, alev ve ark parlaması koruması için küresel standartları karşılamaya veya aşmaya devam eden test edilmiş ve kanıtlanmış bir koruyucu çözümler portföyü sunar.

Keşfedin
 
 
 

Ark parlaması koruması

Nomex® kumaş; ark parlaması, ısı ve alev koruması ve performansı için küresel standartları karşılayan veya aşan hafif, konforlu ve aleve dayanıklı koruyucu çözümler sunar.

Keşfedin
 
 
 

Acil müdahale için Nomex®

Hayatlarını bizi korumaya adayanlar mevcut olan en iyi korumayı hak ediyorlar.

Keşfedin
 
 
 
 
 
 
Nomex® ordu ve emniyet teşkilatımızı korur

Ordu ve emniyet teşkilatı için Nomex®

Askeri personelimiz, ani yangınların her zaman var olan bir tehlike olduğunun ve hayatta kalabilmek için saniyelerin öneminin farkındadır.DuPont'un bu sorun için çözümü Nomex® elyafıdır.

Keşfedin
Nomex, petrol ve gaz endüstrisi için kanıtlanmış bir koruyucu çözümler portföyü sunar

Petrol ve gaz endüstrisi için Nomex®

Nomex®, petrol, gaz ve petrokimya endüstrisi için ödün vermeyen ve benzersiz bir koruma ve konfor sağlayan test edilmiş ve kanıtlanmış bir koruyucu çözümler portföyü sunar. 

Keşfedin
 
 
 
Nomex® kumaş; ark parlaması tehlikeleri için hafif, aleve dayanıklı çözümler sunar

Elektrik/yardımcı işletmeler için Nomex®

Nomex®, elektrikçiler, kablo ve hat döşeyen işçiler için ödün vermeyen ve benzersiz bir koruma ve konfor sağlayan test edilmiş ve kanıtlanmış bir koruyucu çözümler portföyü sunar.

Keşfedin
Nomex® test edilmiş ve kanıtlanmış ısı ve alev çözümleri sunar

Üretim ve ulaşım için Nomex®

Dünyanın en zorlu endüstriyel işlerinde çalışan insanlar, her vardiyada yangın tehlikesi riskiyle karşı karşıyadır.Bu nedenle kanıtlanmış koruma ve konfor için Nomex® kullanılarak üretilen aleve dayanıklı giysileri tercih ediyorlar. 

Keşfedin
 
 
 
Yarış koruması için Nomex®

Yarış koruması

Performans ve güven, profesyonel yarışçıların olmazsa olmazlarındandır.Bu nedenle, DuPont™ Nomex® elyaf kullanılarak üretilen yarış tulumlarını tercih ediyorlar.

Keşfedin
Thermo-Man® demo ünitesi

Thermo-Man®

Thermo-Man® birimlerimizde, Nomex® kumaşın aleve dayanıklı diğer çözümlere kıyasla sunduğu sağlamlık ve üstün alev direnci özelliklerini kanıtlayan en son teknoloji kullanılır. 

Keşfedin