Dijital Baski

 
 
 

DuPont Dijital Baskı

DuPont'ta vizyonumuz, daha hızlı ve verimli dijital baskı sağlayan yenilikçi ve kaliteli mürekkep ve malzemelerin lider tedarikçisi olmaktır.

Dijital baskı uzmanlığımız güvenilirlik, sağlamlık, yüksek renk ve görüntü kalitesini getiren belirli uygulamalara özel tasarlanmış dispersiyon, pigment ve polimer biliminde kazandığımız 25 yıllık tecrübeye dayanır.

DuPont araştırma ve geliştirme bölümü, sıvı mürekkep püskürtme için mürekkep, pigment dispersiyonu, boya konsantresi  ve polimer sentezi geliştirme konularında formülasyon ve test uzmanlığına dayanan, endüstriye önderlik eden bilim yapar.  Ayrıca baskı OEM'leri ile ortak tescilli dispersiyon ve mürekkep geliştirme alanlarında da kapsamlı deneyime sahibiz.   

Yüksek hacimli küresel üretim tesislerimiz, ölçek ekonomisi, polimer ve dispersiyonda tam entegrasyon, mürekkep üretimi ile pigment değişimi sağlar.


DuPont Dijital Baskı, tekstil sektörü, tüketicinin masaüstü ortamı, yüksek tempolu ofis ortamları ve ticari matbaa pazarlarındaki uygulamalar için Artistri® mürekkepleri sağlar.

 
 
 

VIDEO: DuPont™ Artistri® Süblimasyon Mürekkeplerini ITMA 2016'da Sundu

 
 
 
ÖNE ÇIKANLAR

Artistri® Tekstil Mürekkepleri

DuPont, 70 yılın üzerindeki tekstil elyafları alanındaki yenilikçiliğini ve uzmanlığını, engin püskürtmeli mürekkep bilgisiyle bir araya getirerek dijital tekstil baskısı için yenilikçi bir mürekkep ailesi geliştirdi.

Daha fazla oku
 
 
 

Haberler

DuPont Advanced Printing, Fespa 2018'de Yeni Artistri® Mürekkeplerini ve Önişlem Yeniliklerini Duyurur

DuPont™ Artistri® Xite Süblime Baskı Mürekkepler ve Brite Doğrudan Giysiye Baskı Önişlem Ürünleri Lansmanı