DuPont Advanced Printing, Fespa 2018'de Yeni Artistri® Mürekkeplerini ve Önişlem Yeniliklerini Duyurdu

Press Release | mayıs 02, 2018
 
 
 

DuPont™ Artistri® Xite Süblime Baskı Mürekkepler ve Brite Doğrudan Giysiye Baskı Önişlem Ürünleri Lansmanı

Neu-Isenburg, Almanya, 2 Mayıs 2018 – DuPont Advanced Printing (DuPont), Almanya'nın Berlin kentinde 15-18 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılacak Fespa 2018 fuarında inovatif dijital mürekkep ürünlerindeki yenilikleri görücüye çıkaracak.

DuPont, en yeni DuPont™ Artistri® Brite Doğrudan Giysiye (DTG) Önişlem Ürününü Fespa 2018'de sunuyor. DuPont™ Artistri® Brite P5003, parlak ve yıkamaya dayanıklı renkli baskılarla birlikte etkili ve tutarlı baskı sağlayan koyu renkli pamuklu tişörtlerde uygulanırken, Artistri® P5010, beyaz pamuklu ve polyester gömleklerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. P5003 ve P5010, yıkamaya karşı daha iyi dayanıklılık, beyaz mürekkep kurulumunda verimlilik ve tünel kurutucuda sağlam performans sağlar. 

Newest offering: DuPont™ Artistri® Xite S2500 and S3500 dye sublimation inks

DuPont, mevcut çözümlere göre daha iyi püskürtme, resim keskinliği, siyah mürekkeplerde yoğunluk ve renk doygunluğu sunan Artistri® Xite S2500 ve S3500 süblime baskı mürekkeplerini de tanıtacak. Xite S2500, orta viskoziteli bir süblime baskı mürekkebi, Xite S3500 ise polyester tekstil malzeme üzerine baskı yapmak için kullanılan yüksek viskoziteli bir süblime baskı mürekkebidir.

DuPont Advanced Printing Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazarlama müdürü olan Balaji Srinivasan: "En yeni ürünümüzle, DuPont olarak Dijital Tekstil Baskısında yeniliklerin başını çekmeyi sürdürüyoruz. Yeni Brite P5003 ve P5010 doğrudan giysiye önişlem ürünleri yalnızca renkleri öne çıkarmakla kalmıyor, yıkamaya karşı dayanıklılığı artırarak kumaşta daha uzun süre kalmalarını sağlıyor. Bu çözüm sayesinde polyester baskıda karşılaşılan zorluklara karşı da ilk adımları attık: Artistri® Brite P5010 önişlem ürünü, beyaz polyester tişörtlerde de başarılı baskı sonucu alıyor. Xite Rulodan Ruloya alanında DuPont, S2500 ve S3500 lansmanlarıyla, ürün kalitesi ve daha derin renk sonuçlarıyla ilgili müşterilerin taleplerini karşılayan kapsamlı portföyünü iyice genişletiyor," dedi.

Artistri® Xite mürekkepler arasında ayrıca yakın zamanda lansmanı yapılan alternatif baskı teknolojilerine göre gelişmiş iş akışı verimliliği getiren ve çevreye daha az iz bırakırken çok daha canlı renk sonuçlarına ulaşan rulodan ruloya pigmentli mürekkepler de bulunuyor. Geniş DuPont tekstil mürekkepleri portföyü, dijital rulodan ruloya ve doğrudan giysiye uygulamalarında geniş yelpazedeki baskı kafalarında olağanüstü sonuçlar sunuyor.

DuPont Advanced Printing

DuPont Advanced Printing, baskı ve ambalaj baskısı endüstrileri için önde gelen teknoloji ve ürünleri bir araya getirmektedir.  DuPont™ Cyrel® dünyada önde gelen, dijital ve analog fleksografik plaka işleme sistemlerinden biridir ve yeni Cyrel® EASY fotopolimer plakalar ile Cyrel® FAST plaka ve plaka işleme ekipmanlarını da içermektedir. DuPont™ Artistri® nihai ve ticari tüketicilere, ofis ve tekstil baskı uygulamaları için yüksek  kalitede mürekkep sunmaktadır. Daha fazla bilgi için, ziyaret ediniz: http://cyrel.com.tr ; http://artistri.dupont.com.tr.

DowDuPont Uzmanlık Ürünleri Bölümü Hakkında

DowDuPont'un (NYSE: DWDP) bir bölümü olan DowDuPont Uzmanlık Ürünleri, hem endüstrileri hem de günlük hayatı dönüştürmeye yardımcı olan teknolojiye dayanan malzemeler, bileşenler ve çözümlerde küresel yenilik lideridir. Çalışanlarımız, müşterilerinin en iyi fikirlerini daha da ileri taşımaya ve elektronik, ulaşım, inşaat, sağlık, yemek ve iş güvenliği gibi ana pazarlarda gerekli yenilikleri sunmak amacıyla geniş yelpazedeki bilim ve uzmanlığını kullanmaktadır. DowDuPont, Uzmanlık Ürünleri Bölümünü bağımsız, borsada işlem gören bir şirket olarak ayırmayı hedeflemektedir. Daha fazla bilgi için: www.dow-dupont.com.

 
 
 
 
 
 

Iletişim Bilgileri

Ellen Richter

DuPont de Nemours (Deutschland) GmbH

+49 (0)6102 18 3507

ellen.richter@dupont.com

Marco Andrea Mussini

Domino Communication srl

+39 0331 670 635

marco.mussini@dominocommunication.it