Oluklu Mukavva Pazar Çözümleri

 
 
 

Kalite ve Verimliliği Optimize Eden Oluklu Mukavva Pazarı Çözümleri

İster nakliyeciler için kraft üzerine tek renkli baskı yapın, ister kaplamalı oluklu mukavvalarla karmaşık bir işlem yürütn, DuPont™ Cyrel® flekso plakaları kullanarak, en yüksek kalite ve verimliliği elde edebilirsiniz.

Oluklu mukavva segmenti, dünya çapındaki en büyük flekso plaka kullanıcısıdır. “Oklar ve şemsiyelerin” yanında çok az detaya sahip tek renkli kargo kutularından, büyük kutu perakendecileri için en abartılı kutulara kadar tüm çeşitler, oluklu mukavva baskı öncesi ve baskı sonrası layner karton matbaalarında basılabilir. 

DuPont Ambalaj Grafikleri, oluklu mukavva pazarı için özel olarak geliştirilmiş çözümleriyle, en geniş flekso plaka ve plaka işleme sistemleri portföyünü sunar.

 

Bu yüzden, ister geniş çeşitlilikte oluklu baskı altı malzemesi ve mürekkeplerde yüksek verimlilik için tasarlanmış bir flekso plaka, ister en zorlu oluklu mukavva tiplerinde dahi, taşmayı en aza indiren bir düz tepeli nokta iş akışı çözümü olsun, ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayabiliriz.

 

İhtiyaçlarınızı Karşılayacak Cyrel® Flekso Plakaları

Özel iş akışı ve oluklu mukavva baskı ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli analog ve dijital Cyrel® flekso plakalarımız arasından seçiminizi yapabilirsiniz. 

 
 
 

Technical Data Sheet (Tds) Selectors

Cyrel® Digital Plate TDS

Daha fazla oku

Cyrel® Solvent Equipment TDS

Daha fazla oku
 
 
 
DuPont Ürün & Hizmetleri
Cyrel® FAST Termal İş Akışı
Cyrel® Plaka İşleme Ekipmanı
Cyrel® Flekso Plakalar
Cyrel® Solvent İş Akışı
Cyrel® Round Sistemleri
Cyrel® Sistemi Çevresel Ekipmanları
Müşteri Teknik Desteği
 
 
 

Bilgiler & Fikirler

Yaşam Döngüsü Değerlendirmesi

Daha fazla oku

Sürdürülebilir Ambalaj Baskısı Elde Etme

Daha fazla oku