Ambalaj Baskısında Sürdürülebilirlik

 
 
 

Küresel Ambalaj Zorluklarına Yönelik Çözümler Sunmak

45 yılı aşkın süredir fleksografiye öncülük eden DuPont™ Cyrel® Solutions, döngüsel bir ekonomi için ambalajın geleceğini şekillendirmeye yardımcı olacak fleksografik baskı çözümleri sunmak adına sürekli yeniliğe gönülden bağlıdır.

Cyrel® flekso baskı, müşterilerimizin, ambalaj tasarımında sorunsuzca yenilik yapmalarına ve geri dönüştürülmüş veya geri dönüştürülebilir materyaller ve yeniden kullanılabilir formatlar dahil olmak üzere, gitgide daha sürdürülebilir hale gelen ambalaj üretimine geçiş yapmalarına yardımcı olabilir.

 

Ambalaj nasıl daha hızlı, daha güzel ve daha küçük çevresel ayak iziyle basılır?

DuPont™ Cyrel® Solutions bu zorluğu aşmaya gönülden bağlıdır!

2020 yılında yapılan kurum içi bir Yaşam Döngüsü Değerlendirmesi, fleksografik baskının rotogravüre göre avantajlı olduğunu göstermiştir. Cyrel® FAST bunu bir adım daha ileriye götürerek, plaka yapımı konusunda solvent işleme ile karşılaştırıldığında muazzam bir tasarruf da sunmaktadır.

Çevreyi korumaya yardımcı olan baskı

Daha Az Atık Üretmek

Cyrel® plakalar, daha az plaka aşınması, daha az mürekkep tüketimi, daha uzun baskı formu ömrü ve daha az pano gücü kaybı gibi çeşitli nedenlerle önemli ölçüde daha az atık üretir.
Baskı plakalarını keşfedin

Tasarım Gereği Daha Güvenli İnovasyon

Cyrel® iş akışları, bir yandan üretkenliği artırırken bir yandan da VOC emisyonlarını ve enerji tüketimini azaltmaya yardımcı olur. Müşterilerimiz de bu sayede, kaynak kullanımlarını optimize edebilir ve çalışma ortamlarını daha güvenli hale getirebilirler.
Cyrel® FAST termal iş akışları, solvent içermemeleri sayesinde üretim, üretim sonrası, ve atık işleme faaliyetlerini daha güvenli ve kolay hale getirir.
Akıllı baskı çözümleri