Esnek Ambalaj Çözümleri

 
 
 

Esnek Ambalaj Çözümlerinde Öncü

Esnek ambalaj matbaaları, yüksek kaliteli çerez ve özel gıda ambalajlarından kuru temizleme poşetlerine kadar, geniş bir baskı malzemesi ve kalite beklentisiyle karşı karşıyadır. DuPont Ambalaj Grafikleri, ihtiyacınız olan esnek ambalaj çözümlerine sahiptir.

Sert ambalajdan yenilikçi ve esnek ambalaj seçeneklerine geçiş, tüketicilerin sürekli artan kullanışlılık ve sürdürülebilirlik talebinin teşvik etmeye devam ettiği bir trenddir. Bu trend, matbaalar ve plaka servis firmaları için, fırsatları ve zorlukları beraberinde getirmektedir.

DuPont Ambalaj Grafikleri, bu fırsatlardan yararlanmanıza ve zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olmak amacıyla, solvent, düz tepeli nokta ve termal iş akışları için en geniş analog ve dijital flekso plaka ve plaka işleme sistemleri portföyünü sunarak, esnek ambalaj çözümlerinde öncü olmayı sürdürmektedir.

En son yeniliklerimiz şunlardır:

  • Yüksek hızda en yüksek kaliteyi elde etmek isteyen esnek ambalaj matbaaları için Cyrel® Performans Plakaları.
  • Düz tepeli nokta iş akışı isteyen ve zemin işleme teknolojilerinin etkinliğini en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan esnek ambalaj plaka işleyicileri için Cyrel® DigiFlow.
  • Verimliliği, tasarrufu ve sürdürülebilirliği artırmak isteyen esnek ambalaj plaka işleyicileri için Cyrel® FAST termal iş akışı.

 

Cyrel® FAST 3000 TD

 
 
 
DuPont Ürün & Hizmetleri
Cyrel® FAST Termal İş Akışı
Cyrel® Plaka İşleme Ekipmanı
Cyrel® Flekso Plakalar
Cyrel® Solvent İş Akışı
Cyrel® Round Sistemleri
Cyrel® Sistemi Çevresel Ekipmanları
Müşteri Teknik Desteği
 
 
 

Bilgiler & Fikirler

Yaşam Döngüsü Değerlendirmesi

Daha fazla oku

Sürdürülebilir Ambalaj Baskısı Elde Etme

Daha fazla oku