Ürünleri ve Hizmetleri

 
 
 

DuPont kırk yıldır, yazıcıların ve yazıcı dönüştürücülerinin kaliteyi, üretkenliği ve sürdürülebilirliği optimize etmesini sağlayan çok çeşitli yenilikçi Cyrel® fleksografik plaka yapımı ekipmanları, plakaları ve iş akışı çözümleri sunmaktadır. Solvent ve termal iş akışlarından plaka yapımı ekipmanları, çevre birimleri ve daha fazlasına kadar birçok alanda standardı yükselttik ve flekso teknolojisini geliştirmeye devam ediyoruz.

 
 
 

Sonraki Adımı Mümkün Kılmak

 
 
 
DPG_Image_Cyrel_Products_EASY-Plate-A_1400x650@2x.jpg

  • Cyrel® Flekso Plakalar

Cyrel® flekso plakalar, çok çeşitli ambalaj baskısı uygulamalarında, daha yüksek hızlarda daha yüksek kalite sağlamak adına iyileştirilmiş verimlilik ve tutarlılık sunar. Dijital ve analog çözümlerden oluşan eksiksiz bir ürün grubu, termal ve solvent iş akışları için mevcuttur.

HERO_DEI_AM_Image_Cyrel_2000TD A_1400X650.jpg

  • DuPont İş Akışı Çözümleri

DuPont, endüstrinin hız, üretkenlik, kalite ve sürdürülebilirlik ihtiyacını karşılayan çok çeşitli yenilikçi Cyrel® fleksografik plaka yapımı çözümleri sunar.

DPG_Image_Cyrel_2000ECLF-A@2x.jpg

  • Ekipmanlar ve Aksesuarlar

Cyrel® fleksografik plaka yapımı ekipmanları, kusursuz kalite sunarak ve tasarım aşamasından nihai ambalaja kadar kısa geri dönüş sürelerini mümkün kılarak, baskı ve ambalaj baskısı endüstrileri için en yüksek sistem değerini sağlamaktadır.

DPG_Image_Cyrel_DLC_shutter_346699739_346702379_1105740260_1400x650@2x.jpg

  • Tarama Çözümleri

DuPont™ Cyrel® EASY BRITE filmler, dikkat çeken beyazlar ve hassas nokta rengi üretimi için, flekso uygulamalarında yüksek opasite, düşük lekelenme ve düşük grenlenmenin doğru kombinasyonunu sunar. Kalite ve tutarlılık söz konusu olduğunda, Cyrel® EASY BRITE filmler son derece üstün bir çözümdür.