Yarının daha iyi, daha güçlü ve daha güvenli olması için olasılık ve korumanın sınırlarını zorluyoruz

 
 
 
 
 
 

Bizi koruyanları koruyoruz

Hayatlarını özgürlüğümüzü korumaya adayanlara en gelişmiş koruma çözümlerini sunmaktan gurur duyuyoruz.Yurt içinde veya yurt dışında, karada, denizde veya havada, cesur olan her zaman göreve hazırdır ve onları güvenli bir şekilde geri getirmek bizim önceliğimizdir. 

 
 
 
 
 
 

İyi bir gün herkesin eve güvenli bir şekilde döndüğü gündür

Yalnızca bir çalışanı korumuyoruz.Bir anneyi, babayı, kız veya erkek kardeşi koruyoruz.Bir iş yeri kazası olup olmayacağını tahmin edemesek de bir kaza olduğunda onları koruyabiliriz.Çünkü herkesin işten eve güvenle dönmesini bekleyen biri var. 

 
 
 
 
 
 

Hareket halindeki yenilik

Yeni sınırları keşfetmeye devam edebilmeniz için performansımızı yeni sınırlara taşımaya adadık.İster güvenliği ister performansı artırmak olsun sizi gitmek istediğiniz yere götürmenin daha iyi bir yolu varsa onu bulmanıza yardımcı olmaya kararlıyız. 

 
 
 
 
 
 

Daha iyi parçalar daha iyi bir bütün oluşturur

Tutkunuz ne olursa olsun biz onu koruruz.Yerçekimine meydan okumaktan mümkün olanı yeniden tanımlamaya kadar hayatın sınırlarını belirleyerek kendi kurallarınızla yaşamanıza yardımcı oluruz. Çünkü "bu imkansız" sözünü duyduğumuzda "meydan okuma kabul edildi" diye düşünürüz. DuPont™ Kevlar® ile tutkularınızın peşinden gidin, hayatınıza hareket katın ve daha fazlasını yapın.