Genel üretim koruması


 
 
 

Endüstriyel koruma: Çalışan güvenliği bizim işimiz

 
 
 

Endüstri çalışanları işbaşındayken çok çeşitli sorumluluklara sahip olabilirler.Bizim yalnızca bir sorumluluğumuz var: DuPont'un endüstriyel koruma çözümleriyle insanların tehlikelere karşı korunmasına yardımcı olmak.

Başarılı olmak için endüstriler çalışanlarına güvenir.Bu çalışanların arkasında, sevdiklerini güvende tutması için DuPont Kişisel Koruma'ya güvenen aileler ve topluluklar var.40 yılı aşkın bir süredir bilim insanlarımız, mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz dünyanın güvenlik ihtiyaçlarını en iyi güvenlik teknolojileri ve yeniliklerle karşılamaktadır.Dünyanın dört bir yanındaki endüstriyel üretim tesislerinin sahipleri ve operatörleri olarak gerçek dünya deneyimlerimizi kullanıyoruz; kendi çalışanlarımıza da size sunduğumuz aynı bilim tabanlı çözümleri sunuyoruz: DuPont™ Kevlar®, DuPont™ Nomex®, DuPont™ Tyvek® ve DuPont™ Tychem® gibi sektörün en güvenilir ve inovatif markalı ürünlerini.

DuPont, tüm çalışanların korunmasına ilişkin düzenlemeleri uygulamalarına ve güçlendirmelerine yardımcı olmak amacıyla, sanayileşmiş ülkelerden gelişmekte olan ülkelere kadar dünyanın dört bir yanındaki şirketlerle iş birliği yapıyor.Bu nedenle, revize edilmiş endüstri standartlarını karşılama konusunda endişeleriniz varsa veya çalışanlarınıza gelişmiş koruma sağlamak için daha yeni ve daha güvenli yollar arıyorsanız bu sorumluluğu anlamanıza yardımcı olacağız.

 
 
 

Kesik koruması ve mekanik koruma

Yalnızca Kevlar® birden çok tehlikeye karşı koruma sağlarken çalışanların rahatlığını muhafaza edebilir.Ayrıca DuPont yeni standartlar, yenilik fırsatları ve daha fazlası için size rehberlik edebilir.

Keşfedin
 
 
 

Kontrollü ortamlar ve temiz oda koruması

DuPont daha yüksek güvenlik, konfor, kontaminasyona karşı koruma ve daha fazlası için temiz oda tulumlarının ve aksesuarlarının eksiksiz bir yelpazesini sunar.

Keşfedin
 
 
 

Üretim ve ulaşım için Nomex®

Aleve dayanıklılık koruması söz konusu olduğunda koruma ve performans özellikleriyle Nomex® küresel standartları karşılamaya ve aşmaya devam ederek güvenlik yöneticilerine huzur ve elektrikçilere işlerini en iyi şekilde tamamlamaları konusunda güven verir.Bu nedenle endüstri lideri birçok şirket elektrikçilerini güvende tutmak için Nomex® kumaşa güvenmektedir.

Keşfedin
 
 
 

Ark parlaması koruması

Nomex® kumaş; ark parlaması, ısı ve alev koruması ve performansı için küresel standartları karşılayan veya aşan hafif, konforlu ve aleve dayanıklı koruyucu çözümler sunar.

Keşfedin
 
 
 

Kimyasal/TEHLİKELİ MADDE koruması

Endüstri çalışanları kimyasal tehlikelere karşı koruma için Tychem® tulumlarına güveniyor.

Keşfedin
 
 
 

Tyvek® koruyucu giysi

Tyvek® endüstriyel uygulamalarda ve üretim, ilaç endüstrisi, otomotiv ve yardımcı işletmelerin dahil olduğu kontaminasyon kontrol ortamlarında çalışanlara ideal bir koruma, dayanıklılık ve konfor dengesi sunmaya yardımcı olur.

Keşfedin
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DuPont™ SafeSPEC™ ile uygulamanız veya endüstriniz için doğru koruyucu ürünü bulun
SafeSPEC™

SafeSPEC™ ile işiniz için doğru koruyucu ürünü bulun.

DuPont KKD ile ilgili teknik bilgilere, videolara, web seminerlerine ve vaka çalışmalarına göz atın
Kaynak kitaplığı

DuPont KKD ile ilgili teknik bilgileri, videoları, web seminerlerini ve vaka çalışmalarını burada bulabilirsiniz.

DuPont ürünlerini nereden satın alacağınızı öğrenin
Nereden satın alınır