Hararet Yükseldiğinde, Nomex® Performansı Korur
 
 
 

Benzersiz ısı ve alev direnci

Tehlikeli koşullar karşısında Nomex® kumaşın yerleşik, kanıtlanmış performansı herhangi bir işin güvenle gerçekleştirilmesini sağlar.Konu ister insanları güvende tutmak isterse değerli varlıkları korumak olsun Nomex® her zaman zorlukların üstesinden gelir.

 
 
 
 
 
 

Web Semineri Kitaplığı

Kişisel koruma konusunda uzman olun ve DuPont Personal Protection Webinar Academy adlı web seminerleri serimize katılın.

Keşfedin
 
 
 

Neden Nomex®

Nomex®; ilk müdahale ekiplerini, yardımcı işletmeler ve elektrik işçilerini korumasıyla bilinir ancak bu yalnızca buz dağının görünen kısmıdır.Nomex®, dünya yüzeyinin altından atmosferin ötesine ve ikisi arasındaki her yerde, yarınların daha güçlü ve daha güvenli olmasını sağlar.

Nomex® ile NEVER QUIT™
 
 
 

KKD için Nomex®

Nomex® kullanılarak üretilen KKD tulumları üstün ısı, alev ve ark parlaması koruması sağlarken endüstri standartlarını karşılayan veya aşan hafif, rahat çözümler sunar.

Keşfedin
 
 
 

Endüstriler

Sıcak gaz filtrelemesi
Sıcak gaz filtrelemesi
Otomotiv
Otomotiv
Havacılık
Havacılık
Ordu ve emniyet teşkilatı için Nomex®
Ordu ve emniyet teşkilatı için Nomex®
İtfaiyeciler ve acil müdahale
İtfaiyeciler ve acil müdahale
İmalat ve ulaşım için Nomex® kumaş
İmalat ve ulaşım için Nomex® kumaş
Enerji endüstrisi için Nomex® kumaş
Enerji endüstrisi için Nomex® kumaş
 
 
 

Yerleşik performans

Nomex®; kullanıcılarını tehlikelerden üstün bir bariyer sağlayarak koruyan, erimeyen, damlamayan veya yanmayı desteklemeyen ve doğası gereği ısıya ve aleve dayanıklı bir elyaftır.

Nomex® nedir?
 
 
 

Karşılaştığınız tehlikeler için test edilmiştir

Thermo-Man® dünyanın gerçeğe uygun boyutlardaki en gelişmiş termal yanık değerlendirme sistemidir.Thermo-Man® birimlerimizde, Nomex® kumaşın aleve dayanıklı diğer çözümlere kıyasla sunduğu sağlamlık ve üstün alev direnci özelliklerini kanıtlayan en son teknoloji kullanılır.

Thermo-Man® birimini çalışırken görün
 
 
 

Yarış koruması

Nomex® elyaf kullanılarak üretilen yarış tulumları ve giysileri, yarış profesyonellerinin sürüş sırasındaki çarpışmalarda ve pistte gerçekleşen kazalar nedeniyle ortaya çıkan yangınlardan kaçabilmesi için ihtiyaç duydukları değerli saniyeler kazandırmak konusunda çok önemli bir rol oynar.

 

Keşfedin