GÖVDE ZIRHLAMA

 
 
 

Bizi koruyanları korumak...

DuPont ™ Kevlar ® elyaf ile yapılan gövde koruyucu zırhlar, askerleri ciddi yaralanmalardan ötürü ölümlerle sonuçlanabilecek durumlara karşı korur.

Bu kahramanların ateş hattı içinde nelerle karşılaşacağı önceden tahmin edilemez. Her zaman hazırlıklı olmalıdırlar. Önemli olan sağ salim evlerine dönmeleridir. Ama kesin olan birşey varsa o da — hayatları tehlikede olduğunda doğru gövde zırhlama tüm fark yaratabilir. Ve o gövde koruyucu zırh DuPont ™ Kevlar ® elyaf kullanılarak üretilirse, mükemmel performans, üstün güç ve aşırı esneklik sağlamaya yardımcı olur.. Aslında, istatistikler gösterir ki, Kevlar ® ile yapılan gövde koruyucu  zırhlar;  yaralanmalara minimuma indirir ve fiziksel, balistik, ve bıçak darbesinin neden olabileceği ölüm risklerini azaltır.

 
 
 
DuPont Markalari

Kevlar®

En bilinen özelliği balistik ve delinmeye dayanıklı zırhlarda kullanımı olan Kevlar® markalı aramid elyaf, binlerce kişinin yaşamını korumaya yardımcı olması ile tanınmaktadır. Hafifliği ve olağanüstü dayanıklılığıyla, daha güvenli, kesiklere karşı dirençli ve sağlam giysi, aksesuar ve ekipman çeşitlerinin yapımında kullanılmaktadır.

Daha fazla oku
 
 
 

Endüstri Segmentleri

Kanun Uygulayıcıların Korunması

Daha fazla oku

Askeri Koruma

Daha fazla oku