ENDÜSTRİYEL AMBALAJLAMA

 
 
 

Endüstriyel Ambalajlama için Zorlu, Çok Yönlü Malzemeler

Dayanıksız ve hassas öğeleri korumaktan talepkar çevresel koşullara karşı koymaya kadar, DuPont yüksek performanslı paketleme malzemeleri malların teslimatını sağlar.

DuPont geniş çeşitlilikteki talepkar paketleme uygulamaları için benzersiz avantajlar sunmak üzere kağıdın, filmin ve kumaşın en iyi özelliklerini bir araya getirir. 

Güçlü ısı mühürlü özellikleri ve sızdırmaz güvenilirliğiyle DuPont™ Surlyn® motor yağları dahil endüstriyel sıvıları paketlemekte kullanılır. Elektronik cihazların paketlenmesi için, DuPont™ Entira™ AS reçine modifikatörleri, kalıcı antistatik performans ve toz içermeyen koruma sağlar.

Aktarım sırasında saçılımı minimuma indirmeye yardımcı olmak üzere Cargolux ile geliştirilen Tyvek® Hava Kargosu Kapakları meyve, sebze, bitki ve farmasötik ürünleri, en zorlu çevresel koşullar altında bile göndermek için idealdir. Endüstriyel paketleme amaca ve ürüne bağlıdır ve DuPont eşleşen malzemeleri sağlamaya kendini adamıştır.

 
 
 
İLGİLİ DUPONT ÜRÜN & HİZMETLERİ

Endüstriyel ambalajlama için Tyvek®

Tyvek® geniş çeşitlilikteki talepkar paketleme uygulamaları için benzersiz avantajlar sunmak üzere kağıdın, filmin ve kumaşın en iyi özelliklerini bir araya getirir.

Daha fazla bilgi edin
 
 
 

BİLGİLER & FİKİRLER

Dökümanlar & Dosyalar

Üstün koruma ve hedeflerine en iyi durumda ulaşan paketler için elektronik cihazların paketlenmesi için DuPont Tyvek®'e güvenin.

Daha fazla oku

Faydalar

Kağıdın, filmin ve kumaşın en iyi özelliklerini bir araya getiren fiziksel özelliklerin dengesini sunan benzersiz bir özellikler kümesi, DuPont™ Tyvek®'i çok popüler ve çok yönlü hale getirir.

Daha fazla oku
 
 
 
KULLANIM ALANLARI & UYGULAMALAR
DPT_Industrial_Packaging_Protective_Covers_Photo_Content.jpg
Koruyucu Örtüler
DPT_Industrial_Packaging_Industrial_Bags_Photo_Content.jpg
Endüstriyel Poşetler ve Çuvallar
art_packaking_thumb.jpg
Sanat Eseri Ambalajlama
DPT_Industrial_Packaging_Food_Photo_Content.jpg
Gıda Ambalajlama
DPT_Industrial_Packaging_Electronics_Photo_Content.jpg
Elektronik Ambalajı
DPT_Industrial_Packaging_Photo_Active_Packaging_Thumbnail_1.jpg
Aktif Ambalajlama
DPT_Industrial_Packaging_Photo_Parts_Protection_Thumbnail_1.jpg
Parça Koruması