Koruma standarttır

Koruma standarttır

 
 
 

Korunduğunuza emin misiniz?

DuPont, yeni EN 388 standardını anlamanıza yardımcı olabilir. Böylece çalışanlarınıza eksiksiz bir koruma sunabilirsiniz.

 
 
 

Kevlar® kesiklere karşı efsanevi bir koruma sunmaya devam ediyor

 
 
 

EN 388: Koruyucu eldivenler için Avrupa standardı

Revize edilen EN 388 standardı sayesinde, kesik performansı konusu daha anlaşılır hâle geliyor. Artık uygulamanıza uygun eldiveni seçerken daha bilinçli kararlar alabileceksiniz.

 
 
 
 
 
 

El koruması standartları güncellemesi

Değişen küresel el koruması standartlarıyla ilgili son bilgilerden haberdar olun.

 
 
 
 
 
 

Kesik standartlarının küresel olarak tanınması

Başarısı kanıtlanmış çözümlerden oluşan geniş portföyümüz, yeni ANSI/ISEA sınıflandırma seviyelerine ve yeni EN 388 standardına uygundur. Her seviyedeki kesiklere karşı koruma ihtiyacına yönelik bir Kevlar® çözümü vardır. 

ANSI/ISEA and EN 388 global cut protection standards
 
 
 

Kesiklere karşı koruma ve mekanik koruma

DuPont Kevlar® tarafından geliştirilen ipliklerle üretilen eldivenler, sunduğu koruma ve rahatlık sayesinde çalışanların güven içinde çalışmasını sağlar.

Keşfedin
 
 
 

Kevlar® İnovasyon Ödülleri

Kevlar® İnovasyon Ödülü Sahiplerinin iş yerinde karşılaşılabilecek birçok tehlikeye karşı alınan koruma önlemlerine nasıl yeni bir boyut kazandırdıklarını görün.

Keşfedin
 
 
 

Nereden Satın Alınabilir?

DuPont Kevlar® ile üretilen eldivenler, kolluklar ve giysilerin satışı için Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da iş birliği yaptığımız resmi ortaklarımızı ve ticari marka lisans sahibi satıcılarımızı keşfedin.

Keşfedin