Ordu ve emniyet teşkilatı koruması

 
 
 

Bizi koruyanları koruyoruz

 
 
 
 
 
 

Çevrelerindeki tehlike ister uçucu kimyasallar olsun isterse saldırgan düşmanlar, bu yüksek stresli alanlarda görev yapan cesur insanlar DuPont'un inovatif kişisel koruyucu donanım çözümlerine güveniyor. 

İlk müdahale ekiplerinden askeri personele kadar her kahramana hak ettiği korumayı sağlamak için bilim tabanlı çözümler sunuyoruz.  

KKD çözümlerimiz, endüstrideki en güvenilir markalardan bazılarını içerir:Balistik araç zırhı, kesik ve aşınma koruması için Kevlar® aramid elyaf, alev tehlikeleri için Nomex® elyaf, sıvı ve gaz kimyasal tehlikeler için Tychem® tulumlar ve kuru partikül tehlikeleri için Tyvek® tulumlar.Endüstriler, topluluklar ve hükümetlerle iş birliği yaparak onlar bizi korumaya devam ederken bizler de ordu ve emniyet teşkilatı personelimizi korumaya yardımcı olabilecek en son KKD çözümlerini tasarlayabilir ve sunabiliriz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ordu ve emniyet teşkilatı için Nomex®

Askeri personelimiz, ani yangınların her zaman var olan bir tehlike olduğunun ve hayatta kalabilmek için saniyelerin öneminin farkındadır.DuPont'un bu sorun için çözümü Nomex® elyafıdır.

Keşfedin
 
 
 

Ordu ve emniyet teşkilatı için Tyvek®/Tychem® kimyasal koruma

Birçok ordu ve polis senaryosunda etkin kimyasal koruma gerekir ve DuPont bu korumayı Tyvek® ve Tychem® KKD ile sağlar.

Keşfedin