Ordu ve emniyet teşkilatı için Tyvek®/Tychem® kimyasal koruma

 
 
 

Bizi koruyanlar için kimyasal koruma

 
 
 
 
 
 

Ordu ve emniyet teşkilatı mensupları, birçoğu görülemeyen en akıl almaz tehlikelerle karşı karşıya kalırlar.Tyvek® ve Tychem®, ordu ve emniyet teşkilatı mensuplarını kimyasal ve biyolojik tehditlere karşı korumaya yardımcı olmak için çeşitli kimyasal koruma tulumları sunar. 

Tyvek® ve Tychem®, NFPA 1991'in yüksek performanslı buhar koruması, aşınma direnci ve alev tepmesi korumasından NFPA 1994'ün Sınıf 2 sertifikalı kimyasal ve biyolojik korumasına ve NFPA 1992'nin sıvı sıçraması korumasına kadar birçok farklı tehlikeye uyarlanmış koruyucu donanımlar sunar. 

Bu tulumlar, ilk giriş, kazazedenin kurtarılması, yayılmanın azaltılması, kanıtların toplanması, vücudun uzaklaştırılması ve sahanın temizlenmesi gibi durumlar için gerekli olan bir dizi kimyasal koruma özelliği sunar.Sertifikalı tulumlarımız, A Seviyesi kapsüllü giysiler, B Seviyesi tulumlar ve daha fazla sıvı ve buhar koruması sağlamak üzere kapsülsüz olarak tasarlanmış gelişmiş B Seviye giysiler gibi çeşitli stillerde bulunur.

Tyvek® koruyucu tulumlar

Bu sınırlı kullanımlı tulumlar, tehlikeli kuru partiküllere karşı koruma sağlar.

Tychem® 10000 giysiler

Özellikle toksik kimyasallara, aşındırıcı gazlara, sıvılara ve askeri savaş etmenlerine karşı koruma için geliştirilmiştir.Tamamen kapsüllü giysiler de dahil olmak üzere çeşitli stillerde bulunur.

Tychem® Responder® CSM giysiler

Levisit, hardal, tabun, sarin, soman ve VX sinir gazı gibi kimyasal savaş etmenlerini içeren sivilleştirme projelerinde yaygın olarak kullanılır.

 
 
 

Tychem® tulumlar

Endüstri çalışanları kimyasal tehlikelere karşı koruma için DuPont™ Tychem® tulumlara güveniyor.

Keşfedin
 
 
 

Tychem® 6000 FR: Tek tulumda üçlü tehdit koruması

Tychem® 6000 FR ThermoPro; endüstri çalışanları, itfaiyeciler, acil müdahale ekipleri, ordu ve emniyet teşkilatı personeli için tasarlanmış tek katmanlı, üçlü tehdit koruması sağlayan bir tulumdur.ThermoPro, tek bir tulumda Tychem® kumaşın kimyasal koruma özelliğini Nomex® kumaşın alev ve ark parlaması korumasıyla birleştirir.

 
 
 
 
 
 

Tyvek® koruyucu giysi

Tyvek® endüstriyel uygulamalarda ve üretim, ilaç endüstrisi, otomotiv ve yardımcı işletmelerin dahil olduğu kontaminasyon kontrol ortamlarında çalışanlara ideal bir koruma, dayanıklılık ve konfor dengesi sunmaya yardımcı olur.

Keşfedin