İtfaiyeci ve acil müdahale koruması

 
 
 

Her kahramanın hak ettiği koruma

 
 
 
 
 
 

DuPont™ Nomex® elyaf kullanılarak üretilen KKD, ısı transferinden korunmada ekstra saniyeler kazandırarak hayatlarını gece gündüz demeden tehlikeye atanların korunmasına yardımcı olur.

Nomex®, en yüksek koruma seviyesinde mümkün olan en düşük ağırlığı sağlayarak üreticilerin itfaiyeciden ilk müdahale ekiplerine kadar herkes için üstün ve konforlu ürünler sunmasına yardımcı olur.Nomex® elyafın doğal ısı ve alev koruması yıkama veya aşınma ile kaybolmaz.Yüksek hava geçirgenliği ile Nomex®, ısı stresini azaltmaya da yardımcı olabilir. 

Hayatlarını bizi korumaya adayanlar mevcut olan en iyi korumayı hak ediyorlar.Bu nedenle genel güvenliği artırmaya yardımcı olacak yenilikler geliştirmek için itfaiyeciler, ilk müdahale ekipleri ve tulum üreticileriyle iş birliği yapmaya devam ediyoruz.

Korumak için yenilikler yapıyoruz.Onurlandırmak için bağışlıyoruz

DuPont, daha güvenli aleve dayanıklı giysi çözümlerinin geliştirilmesi konusunda tutkuyla çalışmaktadır ve en büyük fedakarlığı yapanların anısını ABD Ulusal Kahraman İtfaiyeciler Vakfı'nın (NFFF) onurlu bir bağışçısı olarak korumaya kendini adamıştır.

 
 
 

Web Semineri Kitaplığı

Kişisel koruma konusunda uzman olun ve DuPont Personal Protection Webinar Academy adlı web seminerleri serimize katılın.

Keşfedin
 
 
 

İstasyon kıyafetleri/EMT için Nomex®

İtfaiyeci kıyafetinin altına ne giyildiği önemlidir.Konfor ve dayanıklılığın ideal kombinasyonu olan Nomex® elyaf kullanılarak üretilen istasyon kıyafetleri, doğası gereği aleve dayanıklı ve son derecede hafiftir.

Keşfedin
 
 
 

İtfaiyeci kıyafetleri için Nomex®

Nomex® kumaşın doğal ısı ve alev direnci ilk yangın alarmından yangının söndürülmesine kadar her itfaiyecinin hak ettiği şekilde işbaşında üstün koruma sağlar.

Keşfedin
 
 
 

Kontrol edilemeyen yangın koruması için Nomex®

Kamuflajdan tulumlara kadar çeşitli ürünlerde Nomex®, en tehlikeli yangınları söndürmeye çalışan cesur itfaiyeciler için rahat, esnek ve üstün termal koruma sağlar.

Keşfedin
 
 
 

Acil müdahale için Kevlar®

%100 Kevlar® doğası gereği aleve dayanıklıdır ve ısıya maruz kaldığında tutuşmaz, erimez veya bozulmaz.

Keşfedin
 
 
 

Acil müdahale için Nomex®

Hayatlarını bizi korumaya adayanlar mevcut olan en iyi korumayı hak ediyorlar.

Keşfedin
 
 
 

Karşılaştığınız tehlikeler için test edilmiştir

DuPont™ Thermo-Man® dünyanın gerçeğe uygun boyutlardaki en gelişmiş termal yanık değerlendirme sistemidir.Thermo-Man® birimlerimizde, Nomex® kumaşın aleve dayanıklı diğer çözümlere kıyasla sunduğu sağlamlık ve üstün alev direnci özelliklerini kanıtlayan en son teknoloji kullanılır.

Thermo-Man® birimini çalışırken görün
 
 
 

Acil müdahale ekipleri için Tyvek®/Tychem kimyasal koruma

Tyvek® ve Tychem® çeşitli tehlikelere karşı hareket kabiliyetinden ödün vermeden üstün koruma sağlayan hafif ve rahat koruyucu tulumlar sağlar.   

Keşfedin