Benzersiz ısı ve alev direnci

Tehlikeli koşullar karşısında Nomex® kumaşın yerleşik, kanıtlanmış performansı herhangi bir işin güvenle gerçekleştirilmesini sağlar.Konu ister insanları güvende tutmak isterse değerli varlıkları korumak olsun Nomex® her zaman zorlukların üstesinden gelir.

 
 
 
 
 
 

Bizi koruyanları koruyoruz

Hayatlarını özgürlüğümüzü korumaya adayanlara en gelişmiş koruma çözümlerini sunmaktan gurur duyuyoruz.Yurt içinde veya yurt dışında, karada, denizde veya havada, cesur olan her zaman göreve hazırdır ve onları güvenli bir şekilde geri getirmek bizim önceliğimizdir.  

 
 
 
 
 
 

İlk alarmdan tehlike geçene kadar

Her gün sayısız kahraman acil müdahale durumlarında hayatlarını tehlikeye atıyor.Her saniye değerli olduğundan bizi güvende tutan ilk müdahale ekipleri, onları güvende tutacak en inovatif, dayanıklı ve konforlu korumayı hak ediyor. 

 
 
 
 
 
 

Güvenliği yeni standartlara taşıyoruz 

İster yer hizmetlerinde çalışın ister yeni dünyalar keşfediyor olun havacılık endüstrisinde güvenliği, verimliliği ve dayanıklılığı sürekli olarak geliştiriyoruz.Konu yenilik olduğunda gökyüzü sınır değil, sadece başlangıçtır. 

 
 
 
 
 
 

Işıkları açık tutmaya devam ediyoruz

Küresel enerji talebi artmaya devam ettikçe bu talebi karşılama ihtiyacı da artıyor.Trafo ve jeneratörlerden türbinlere ve hibrit elektrikli araçlara kadar güvenilir erişimin çok önemli olduğu elektrik ekipmanlarının koruma standardını dönüştürmeye devam ediyoruz.