Thermo-Man®
 
 
 

Dünyanın en gelişmiş, gerçek boyutlu yanık değerlendirme sistemiyle tanışın.

Yangınlar öngörülemez. Bu nedenle DuPont™, karşılaştığınız tehlikelerde Nomex® ürünlerini test etmek için Thermo-Man™ ünitesinin yardımına başvurmaktadır. DuPont ve ABD Hava Kuvvetleri tarafından geliştirilen Thermo-Man® dünyanın en gelişmiş gerçek boyutlu termal yanık yaralanması değerlendirme sistemidir. Yanık yaralanmalarını tahmin etmek için cilt modeli yazılımı ile donatılmış bir test mankeni kullanır. "En kötü durum" senaryosunu canlandıran Thermo-Man® bir endüstri standardı haline gelmiştir: ISO13506. Sonuç olarak, birçok test şirketi, DuPont™ Thermo-Man® ünitesini temel alarak kendi özel test mankenlerini modellemiştir. 

Dünyanın dört bir yanında bulunan beş Thermo-Man® ünitemizin her biri, 122 ısı sensörü ile donatılmıştır ve yalnızca Nomex® kumaşın ani bir alev alma canlandırmasında sağlayabileceği ısı ve alev dayanıklılığını göstermek için test tulumları giydirilmiştir. Çoğu ünite, son kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını doğrudan karşılayacak şekilde hareketlidir.

 
 
 

Thermo-Man® ünitesini çalışırken görün.

 
 
 

Test videolarını izleyin

Aleve dayanıklı tulumların çeşitli test koşulları altında nasıl performans gösterdiğini ve bunlarla ilişkili tahmini yanık yaralanmalarını görün.

Keşfedin
 
 
 

DuPont KKD ile ilgili teknik bilgilere, videolara, web seminerlerine ve vaka çalışmalarına göz atın
Kaynak kitaplığı

DuPont KKD ile ilgili teknik bilgileri, videoları, web seminerlerini ve vaka çalışmalarını burada bulabilirsiniz.

DuPont ürünlerini nereden satın alacağınızı öğrenin
Nereden satın alınır