Isı ve alev koruması

 
 
 

Yangına dayanıklı giysilerle ısıdan korunun

 
 
 
 
 
 

Yangın öngörülemez.Ve ölümcüldür.Bu nedenle, işbaşında yangın ve elektrik arkı tehlikeleriyle karşılaşan çalışanlar, DuPont™ Nomex® kullanılarak üretilen (aleve dayanıklı) giysilere güveniyor.

Bu gelişmiş elyaf, dünyanın her yerinde, laboratuvarlarda, savaş alanlarında, yanan binalarda ve sayısız diğer sıcak noktada her gün milyonlarca çalışanı büyük tehlikelerden korumaya yardımcı olur.Nomex® elyafın sürekli yıkamaya veya aşınmaya rağmen performansını koruyan doğal koruması, Nomex® elyafın dayanıklılık ve gelişmiş aleve dayanıklı özelliklerine güvenen dünyanın dört bir yanındaki acil müdahale ekiplerinin, askeri birliklerin, polis memurlarının, bilim insanlarının ve endüstri çalışanlarının evlerine güvenle dönmesine yardımcı olur.

 
 
 

İtfaiyeciler DuPont™ Nomex® Nano Flex kullanılarak üretilen başlıkları test ediyor.

 
 
 

Nomex® FastTrack™ Hizmeti

 

Giysi Üreticisi İş Ortaklarımızla birlikte çalışarak Nomex® FastTrack™ hizmetini piyasaya sunuyoruz. Bu hizmet, 30 günlük bir zaman dilimi içinde Nomex® malzemesinden yapılmış 50 adede kadar ürünü almanızı sağlar. 

 

Keşfedin
 
 
 

Web Semineri Kitaplığı

Kişisel koruma konusunda uzman olun ve DuPont Personal Protection Webinar Academy adlı web seminerleri serimize katılın.

Keşfedin
 
 
 

Aleve dayanıklı giysi standartları

DuPont, hayatı koruyan çok çeşitli tulumlar ve ürünler geliştirmek için şirketler, hükümetler, akademisyenler ve bilim insanlarıyla birlikte çalışır.Nasıl yapılacağını öğrenmek için önemli termal düzenlemeler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Keşfedin
 
 
 

Karşılaştığınız tehlikeler için test edilmiştir

Thermo-Man® dünyanın gerçeğe uygun boyutlardaki en gelişmiş termal yanık değerlendirme sistemidir.Thermo-Man® birimlerimizde, Nomex® kumaşın aleve dayanıklı diğer çözümlere kıyasla sunduğu sağlamlık ve üstün alev direnci özelliklerini kanıtlayan en son teknoloji kullanılır.

Thermo-Man® birimini çalışırken görün