Acil müdahale ekipleri için Tyvek®/Tychem® kimyasal koruma

 
 
 

Bizi koruyanlar için kimyasal koruma

 
 
 
 
 
 

İtfaiyeciler ve diğer acil müdahale ekipleri görevleri sırasında birçok farklı toksik kimyasal ve biyolojik ajan ile temas edebilir.Cilt temasının yanı sıra göz ve akciğerler yoluyla temas, endüstriyel kimyasallar, kan yoluyla bulaşan patojenler ve kimyasal ve biyolojik savaş etmenlerinin büyük bir kısmı için önemli bir maruz kalma yolu olabilir.

Tyvek® ve Tychem® çeşitli tehlikelere karşı hareket kabiliyetinden ödün vermeden üstün koruma sağlayan hafif ve rahat koruyucu tulumlar sağlar.  

Biyolojik ajan koruması

Tychem® 6000 F kimyasal ve biyolojik ajanlara ve tehlikelere karşı etkin bir bariyer sağlar.Tulum tasarımının, ajanların "körük" etkisi ile el veya ayak bileklerine çekilme olasılığını ortadan kaldırdığını unutmamak önemlidir.

Kimyasal madde koruması

Askeri dekontaminasyon ekipleri için çeşitli kimyasal maddelere karşı çok yüksek koruma performansına sahip hafif bir dekontaminasyon giysisi veya tulum gerekir.Tychem® 6000 F; sıvı, buhar ve aerosol formundaki kimyasal maddelere karşı uzun süre olağanüstü koruma sağlar

Tychem® 6000 FR ThermoPro; endüstri çalışanları, itfaiyeciler, acil müdahale ekipleri, ordu ve emniyet teşkilatı personeli için tasarlanmış tek katmanlı, üçlü tehdit koruması sağlayan bir tulumdur.ThermoPro, tek bir tulumda Tychem® kumaşın kimyasal koruma özelliğini Nomex® kumaşın alev ve ark parlaması korumasıyla birleştirir.

 
 
 
 
 
 

Tyvek® koruyucu giysi

Tyvek® tehlikeli maddelerle çalışan itfaiyeciler ve acil müdahale ekiplerinin koruyucu giysileri için en yüksek güvenliği ve rahatlığı sağlar.

Keşfedin
 
 
 
 
 
 

Acil müdahale için Kevlar®

Kevlar® çeşitli itfaiyeci kıyafetleri için güvenilir ve kanıtlanmış koruma, dayanıklılık ve konfor sağlar. 

Keşfedin
 
 
 

Acil müdahale için Nomex®

Nomex® elyaf, ilk yangın alarmından yangının söndürülmesine kadar hayatlarını tehlikeye atanların korunmasına yardımcı olur.

Keşfedin