İlaç endüstrisi ve laboratuvar koruması

 
 
 

Tyvek®, ilaç endüstrisi çalışanlarının ve hassas ilaç endüstrisi ürünleri ve süreçlerinin güvenliğini sağlayarak kontaminasyonu kontrol etmeye ve partiküllere karşı koruma sağlamaya yardımcı olur

 
 
 

Dünyanın her yerinde insanların sağlık ve refahı için son derece önemli olan ilaç endüstrisi ürünleri, üretimden kullanım noktasına kadar sürecin her adımında en yüksek düzeyde koruma gerektirir.Bu ürünlerin ve bunları üreten operatörlerin güvenliği şansa bırakılamaz.

İlaç endüstrisi üreticileri, DuPont™ Tyvek® ürünlerinin kanıtlanmış korumasına güvenerek olası kontaminasyon veya çalışanların maruz kalabileceği riskler hakkında daha az endişe duyabilir ve böylece hastaları iyileştirmek ve sağlıklı insanların sağlıklı kalmalarına yardımcı olmak gibi daha önemli konulara odaklanabilir.

 
 
 

Tyvek® IsoClean® Tulumlar ile Yeniden Kullanılabilir Tulumların Temiz Oda Koşullarında Karşılaştırılması

 
 
 

Kontrollü ortamlar 

ve temiz oda koruması

DuPont daha yüksek güvenlik, konfor, kontaminasyona karşı koruma ve daha fazlası için temiz oda tulumlarının ve aksesuarlarının eksiksiz bir yelpazesini sunar.

Keşfedin
 
 
 

Laboratuvar koruması için Nomex®

DuPont™ Nomex® kullanılarak üretilen aleve dayanıklı giysiler, kısa süreli aleve maruz kalma sırasında olası yanık yaralanmalarının en aza indirilmesine ve kaçış için değerli olan zamanın kazanılmasına yardımcı olur.

Keşfedin